فهرست بستن

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرامآموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


همانطور که اطلاع دارید، اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در دنیا می باشد. توسط اینستاگرام می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را با بیش از 500 میلیون کاربر عضو این شبکه به اشتراک بگذارید. 


 


یکی از برترین قابلیت های اینستاگرام، امکان قرار دادن عکس و ویدیو در قالب پست های 24 ساعته می باشد. این قابلیت که به استوری نیز معروف می باشد، نظر بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کرده است.  با استفاده از این بخش، کاربران می توانند لحظات زیبا و مورد علاقه خود را به صورت لحظه ای با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارند.


 


استوری اینستاگرام از قابلیت های متنوعی تشکیل شده است. یکی از ابزارهای موجود در این بخش، ویژگی Boomerang می باشد. با استفاده از بومرنگ می توانید استوری های خود را مانند یک تصویر متحرک یا GIF به نمایش بگذارید. در این روش، ویدیوهای گرفته شده در قالب فایل یک ثانیه ای ذخیره خواهد شد و به مدت چند ثانیه نیز عملیات تکرار یا Loop می شود. 


 


در این مقاله می خواهیم به بررسی روش اسلوموشن و ویرایش فایل های بومرنگ در استوری اینستاگرام بپردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


آموزش اسلوموشن و ویرایش بومرنگ در اینستاگرام


 

به منظور انجام اینکار، ابتدا اینستاگرام خود را با استفاده از این لینک به آخرین ورژن موجود آپدیت نمایید. پس از آپدیت برنامه، آن را باز کرده و وارد بخش استوری شوید. با مراجعه به بخش Boomerang و انتخاب دکمه شاتر می توانید صحنه مورد نظر خود را ضبط نمایید. 


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


پس از اتمام ضبط، در بالای صفحه استوری چندین آیکون به نمایش در خواهد آمد. با انتخاب آیکون مشخص شده در شکل وارد تنظیمات پیشرفته بومرنگ خواهید شد. 


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


در ابتدا می توانید میزان زمان نمایش بومرنگ را با استفاده از نوار کشویی در پایین صفحه تغییر دهید. از آنجایی که تصویر بومرنگ به صورت GIF می باشد و در آن یک عمل به تعداد دفعات معینی تکرار می شود، می توانید بر اساس نیاز خود، فایل بومرنگ را کوتاه و یا بلند نمایید. 


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


با انتخاب آیکون Slow-mo می توانید بومرنگ خود را به صورت اسلوموشن به نمایش بگذارید. قابلیت اسلوموشن بومرنگ تنظیمات خاصی را به شما ارائه نمی دهد. در واقع اسلوموشن بومرنگ تنها به یک صورت بوده و با انتخاب آن می توانید سرعت ویدیو مورد نظر خود را به نصف تغییر دهید.


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


با انتخاب گزینه کناری اسلوموشن می توانید تنظیماتی مانند Blur تصویر و تغییر میزان روشنایی و کنتراست را انجام دهید. در نهایت و پس از پایان تغییرات مورد نظر، با لمس گزینه Save از بخش ویرایش خارج شوید.


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 


به منظور ذخیره فایل ساخته شده در قالب یک GIF می توانید از آیکون دانلود در بخش استوری استفاده کنید.


 

آموزش اسلوموشن و ویرایش بخش Boomerang در اینستاگرام


 


 

در این مقاله به بررسی روش اسلوموشن و ویرایش تنظیمات بومرنگ در استوری اینستاگرام پرداختیم. استفاده از بومرنگ یکی از راهکارهای جذب مخاطب و زیباسازی استوری های اینستاگرام می باشد. پیش از این در مقاله آموزش جذاب سازی استوری در اینستاگرام به بررسی روش های جذاب سازی استوری در اینستاگرام پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید. برای ارسال نظرات و سوالات خود در خصوص این مقاله می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *