فهرست بستن

آموزش برقراری تماس تصویری گروهی در اینستاگرامآموزش برقراری تماس تصویری گروهی در اینستاگرام


 


 

آموزش برقراری تماس تصویری گروهی در اینستاگرام


 


 


همانطور که اطلاع دارید، اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در دنیا می باشد. توسط اینستاگرام می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را با بیش از 500 میلیون کاربر عضو این شبکه به اشتراک بگذارید.


 


در اوایل تیرماه امسال، اینستاگرام از آپدیت جدید خود با نام تماس تصویری در دایرکت رونمایی کرد. توسط این امکان می توانید با فالورهای خود تماس تصویری برقرار نمایید. 


 


از ویژگی های تماس تصویری اینستاگرام نسبت به سایر رقبای خود مانند ایمو و اسکایپ می توان به عدم نیاز به شماره همراه در هنگام برقراری تماس تصویری اشاره نمود. در واقع تنها با داشتن نام کاربری شخص مورد نظر در اینستاگرام می توانید بدون پرداخت هزینه، تا ساعت ها به مکالمه تصویری بپردازید.


 


علاوه بر امکان تماس تصویری خصوصی، برقراری ارتباط ویدئویی به صورت گروهی نیز به این شبکه اجتماعی محبوب افزوده شده است. شما می توانید حداکثر با 4 نفر از دوستان خود به صورت گروهی تماس تصویری بر قرار نمایید. 


 


امروز در سرزمین دانلود به بررسی روش های برقراری مکالمه تصویری به صورت خصوصی و گروهی در اینستاگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.


 


 


دقت داشته باشید که برای استفاده از این امکان باید اینستاگرام خود را به آخرین ورژن آپدیت نمایید. برای دانلود آخرین نسخه اینستاگرام می توانید از این لینک استفاده کنید. پس از دانلود آخرین ورژن، از طریق منوی تنظیمات، یک بار برنامه اینستاگرام را Clear Data کرده 


 


 


برقراری مکالمه تصویری به صورت خصوصی


 


به منظور ایجاد تماس تصویری با هر یک از کاربران اینستاگرام به روش زیر عمل می کنیم:


 


1. برای شروع ابتدا برنامه اینستاگرام باز نمایید. به صفحه چت خود با فرد مورد نظر وارد شده و آیکون تماس تصویری در بالای صفحه را انتخاب نمایید. 


 


2. دقت داشته باشید که در صورت نیاز می توانید با یک فرد غریبه نیز تماس تصویری بر قرار نمایید. بدین منظور با انتخاب گزینه + در بالای صفحه دایرکت و وارد کردن نام کاربری شخص مورد نظر می توانید تماس تصویری برقرار نمایید.


 

آموزش برقراری تماس تصویری گروهی در اینستاگرام


 


 


برقراری مکالمه تصویری به صورت گروهی


 


به منظور ایجاد مکالمه تصویری به صورت گروهی (حداکثر تا 4 نفر ) می توانید همانند روش بالا عمل نمایید. به منظور پیوستن به یک مکالمه چند نفره در دایرکت می توانید با انتخاب آیکون دوربین و به صورت لحظه ای به تماس تصویری بپیوندید.


 

آموزش برقراری تماس تصویری گروهی در اینستاگرام


 


 


در نظر داشته باشید که اگر یک حساب کاربری شما را بلاک کرده باشد، دیگر امکان برقراری تماس تصویری با آن شخص را نخواهید داشت. 


 

در سال اخیر قوانین اینستاگرام مقداری سختگیرانه تر شده است. در واقع اینستاگرام به تازگی در نحوه بستن صفحاتی که قوانین این سایت را رعایت نمی کنند تغییراتی ایجاد کرده است. در صورت رعایت نکردن قوانین اینستاگرام ممکن است پیج شما به طور کلی مسدود شده و یا در استفاده از برخی امکانات محدود شوید. از این جهت می توانید مقاله قوانین جدید اینستاگرام در سال 2019 را مطالعه نمایید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *