فهرست بستن

آموزش تو پر (Bold) و کج کردن (Italic) متن در تلگرامآموزش تو پر (Bold) و کج کردن (Italic) متن در تلگرام


 


 

آموزش تو پر (Bold) و کج کردن (Italic) متن در تلگرام


 


 

مسنجر تلگرام، یکی از برترین ابزارهای چت و برقراری مکالمه با دوستان و سایر کاربران در اینترنت می باشد. با استفاده از این پیامرسان محبوب می توانید تنها با داشتن یک اینترنت با دویتان خود گفنگو کرده و تصاویر و فایل های مورد نیاز خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.


 


بولد کردن یا همان تو پر نوشتن متن یکی از ویژگی های بسیار کاربردی در نرم افزار تلگرام می باشد. تا قبل از آپدیت جدید تلگرام، کاربران این پیام رسان محبوب به منظور بولد کردن متن خود باید از ربات های تلگرامی استفاده می کردند اما با استفاده از آپدیت جدید، کاربران می توانند بدون استفاده از ربات از این قابلیت کاربردی استفاده نمایند.


 


در این مقاله می خواهیم به آموزش چگونگی تو پر کردن و کج کردن متن در نرم افزار تلگرام بپردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


آموزش بولد کردن و کج کردن متن در تلگرام


 


1. ابتدا نرم افزار تلگرام را اجرا نمایید. شما می توانید از این قابلیت در نسخه اندروید، IOS و ویندوز تلگرام استفاده کنید.


 


2. در مرحله بعد وارد صفحه شخصی گفتگوی مورد نظر خود شوید. متن ارسالی خود را وارد کرده و بخشی از متن که می خواهید به صورت بولد نمایش داده شود را میان دو کاراکتر ** قرار دهید.


 

آموزش تو پر (Bold) و کج کردن (Italic) متن در تلگرام


 


 


3. همچنین در صورتی که می خواهید متن مورد نظر شما به صورت Italic تایپ شود می توانید آن را میان دو کاراکتر __ قرار دهید.


 

آموزش تو پر (Bold) و کج کردن (Italic) متن در تلگرام


 


 


4. پس از ارسال متن، مشاهده خواهید کرد که بخشی از متن مورد نظر شما به صورت بولد شده و یا کج شده نمایش داده می شود.


 


 

در این مقاله به بررسی روش بولد کردن متن در تلگرام بدون استفاده از ربات های جانبی پرداختیم. پیام رسان تلگرام دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد در صورت تمایل می توانید با مطالعه مقاله تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات در تلگرام، از تمام فایل ها و چت های خود در درون این پیام رسان فایل پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *