فهرست بستن

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپآموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 


به طور کلی تمام افرادی که با گرافیک سر و کار دارند به نوعی محتاج نرم افزار فتوشاپ می باشند. در حال حاضر برنامه فتوشاپ محبوب ترین و با امکانات ترین نرم افزار ویرایش و روتوش تصویر است. با یادگیری فتوشاپ می توانید با توجه به خلاقیت خود، تصاویر متحیرکننده ای را خلق کرده و یا عکس های خود را به بهترین شکل ویرایش نمایید.


 


یکی دیگر از دلایل محبوبیت نرم افزار فتوشاپ، قابلیت اطمینان بالای آن می باشد. در واقع کاربران می توانند در محیطی کاملا امن و بدون هرگونه مشکل به ویرایش فایل های خود بپردازند.


 


با وجود تمامی قابلیت های فتوشاپ، گاهی اوقات ممکن است ارورهایی نیز در هنگام اجرا و یا باز کردن یک فایل در نرم افزار رخ دهد. یکی از ارورهای معروف در این زمینه ارور Could not complete در هنگام باز کردن فایل های PSD و یا فایل هایی با فرمت عکس می باشد.


 


در این مقاله می خواهیم به بررسی این ارور و روش های رفع آن بپردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


روش اول: تغییر فرمت به PNG


 


یکی از روش های رفع ارور Could not complete در فتوشاپ تغییر فرمت عکس به PNG می باشد. به طور کلی فایل هایی با فرمت PNG عملکرد بهتری نسبت به سایر فرمت ها در این نرم افزار دارند. بدین منظور می توانید با راست کلیک بر روی فایل خود و تغییر فرمت آن به PNG باری دیگر مشکل را بررسی نمایید.


 


 


روش دوم: استفاده از نرم افزار Paint


 


گاهی اوقات ممکن است در هنگام باز کردن یک فایل JPG با ارور Could not complete رو به رو شوید. اکثر اوقات دلیل این ارور به تجزیه رنگ فایل JPG مربوط می باشد که با استفاده از نرم افزار Paint می توانید آن را برطرف نمایید. برای برطرف کردن مشکل می توانید تصویر مورد نظر خود را با نرم افزار Paint اجرا کرده و سپس با استفاده از گزینه Save as فایل خود را با پسوند JPEG ذخیره نمایید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 


روش سوم: استفاده از رجیستری 


 


در برخی مواقع نیز به دلیل اختلال در فایل های سیستمی ممکن است با ارور Could not complete رو به رو شوید. برای رفع مشکل می توانید از رجیستری ویندوز استفاده کنید. برای انجام اینکار به صورت زیر عمل می کنیم:


 


1. ابتدا کلیدهای ترکیبی Win + R را فشار داده و در محیط باز شده عبارت regedit را تایپ نمایید. در نهایت بر روی گزینه Ok کلیک کنید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


2. در رجیستری مسیر زیر را دنبال کنید:


ComputerHKEY_CURRENT_USERSoftwareAdobePhotoshop120.0


 


3. در این بخش عبارت DWORD را به پرونده OverridePhysicalMemoryMB اضافه نمایید. سپس بر روی آن دوبار کلیک کرده و در بخش DWORD Value مقدار 4000 را وارد کنید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 


4. بر روی OK کلیک کرده و سیستم خود را یک بار ریستارت نمایید. سپس دوباره مشکل را بررسی کنید.


 


 


روش چهارم: استفاده از نرم افزار GIMP


 


GIMP یک نرم افزار ویرایش تصویر با پشتیبانی از فایل های PSD می باشد. گاهی اوقات ممکن است در هنگام عمل ذخیره سازی، فایل های PSD با مشکل رو به رو شوند که با استفاده از این برنامه می توانید مشکل را برطرف کنید. بدین منظور به صورت زیر عمل می کنیم:


 

1. ابتدا نرم افزار GIMP را از این لینک دانلود و نصب نمایید.


 


2. پس از نصب برنامه، بر روی فایل PSD مورد نظر خود راست کلیک کرده و گزینه Edit with GIMP را انتخاب کنید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 


3. پس از باز شدن فایل PSD از طریق منوی نرم افزار به بخش File رفته و گزینه Export as را انتخاب کنید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


 


4. مکان و پسوند مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی گزینه Export کلیک کنید. در ادامه فایل خود را دوباره با فتوشاپ باز کرده و مشکل را بررسی کنید.


 

آموزش حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ


 


در این مقاله به بررسی روش های حل ارور Could not complete در نرم افزار فتوشاپ پرداختیم. در نظر داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است مشکل از کدهای HEX تصویر مورد نظر شما باشد که در این حالت تنها راه حل کردن مشکل استفاده از یک تصویر جدید می باشد. برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.


 


 


کلمات کلیدی :
دسته بندی : مقالات > گرافیک

( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *