فهرست بستن

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندرویدآموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 


حفاظت از اطلاعات خصوصی، همواره یکی از دغده های اصلی کاربران گوشی های هوشمند می باشد. روش های گوناگونی به منظور افزایش امنیت تلفن های همراه موجود می باشد که یکی از آنها مخفی کردن اطلاعات مهم با استفاده از نرم افزارهای گوناگون می باشد.


 


مخفی سازی اطلاعات می تواند از دسترسی افراد غیرمجاز جلوگیری کند. برای مثال ممکن است در درون گوشی خود تصاویر خصوصی و شخصی زیادی ذخیره کرده باشید و بخواهید آنها را از دید سایر افراد مخفی نمایید. در این حالت بهترین راهکار انتقال اطلاعات به سیستم های کامپیوتری و یا مخفی سازی آنها در درون گوشی می باشد.


 


در این مقاله می خواهیم به بررسی روش مخفی سازی اطلاعات در گوشی های اندروید بپردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


آموزش مخفی سازی تصاویر در گوشی های اندروید


 


در برخی ازگوشی های اندرویدی، بخشی با عنوان پوشه شخصی قرار داده شده است که کاربران می توانند اطلاعات مهم خود را در این بخش ذخیره نمایند. در صورتی که این بخش در گوشی شما وجود ندارد، می توانید با استفاده از نرم افزارهای سوم شخص یک پوشه مخفی برای ذخیره اطلاعات مهم خود ایجاد نمایید. به منظور انجام این کار به صورت زیر عمل می کنیم:


 

1. ابتدا نرم افزار Astro File Manager را از طریق این لینک دانلود و نصب نمایید. 


 

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 


2. نرم افزار دانلودی را اجرا کرده و از طریق آیکون + در سمت راست برنامه، یک پوشه جدید ایجاد کنید.


 

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 


3. نام پوشه مورد نظر را با یک فاصله در ابتدای اسم ایجاد کنید. در نظر داشته باشید که فاصله اول از اهمیت بالایی برخوردار است و به سیستم این اجازه را می دهد تا فایل پوشه شما حالت مخفی داشته باشد. 


 

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 


4. با استفاده از ابزار Move تصاویر خود را در درون این پوشه قرار دهید. 


 

آموزش مخفی سازی تصاویر در سیستم عامل اندروید


 


 


5. در این حالت تصاویر و محتویات شما به صورت مخفی در گوشی ذخیره خواهد شد و در صورت نیاز می توانید با مراجعه به پوشه ساخته شده، از آنها استفاده نمایید.


 


 

در این مقاله به بررسی روش مخفی سازی تصاویر و اطلاعات مهم در سیستم عامل اندروید پرداختیم. در نظر داشته باشید که نرم افزارهای دیگری نیز مانند FX File Explorer و OI File Manager برای شما امکان مخفی سازی اطلاعات را فراهم می کنند که در صورت نیاز می توانید از آنها نیز استفاده کنید. به منظور ارسال نظرات و سوالات خود پیرامون این مقاله می توانید از فرم زیر استفاده کنید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *