فهرست بستن

آموزش پشتیبان گیری از مکالمات واتساپ در سیستم عامل ویندوزآموزش پشتیبان گیری از مکالمات واتساپ در سیستم عامل ویندوز


 


 

آموزش پشتیبان گیری از مکالمات واتساپ در سیستم عامل ویندوز


 


 


همانطور که اطلاع دارید برنامه واتس اپ یکی از برترین نرم افزارهای پیام رسان در گوشی های هوشمند می باشد. توسط این برنامه می توانید تنها با داشتن اتصال اینترنت، به صورت رایگان با دوستان خود گفتگو کنید.


 


تهیه فایل پشتیبان یا بکاپ از گفتگوها در شبکه های اجتماعی، یکی از روش های بسیار کاربردی برای جلوگیری از حذف اطلاعات می باشد. با استفاده از فایل پشتیبان می توانید تمامی مکالمات خود با سایر افراد را در محلی امن ذخیره کرده و در صورت نیاز از آنها به عنوان یادآوری یا حتی مدرک استفاده نمایید.


 


در این مقاله می خواهیم به بررسی روش تهیه فایل بکاپ در واتس آپ بپردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


آموزش تهیه بکاپ در نرم افزار واتس آپ


 

به منظور تهیه فایل پشتیبان از مکالمات خود در واتس آپ، در ابتدا باید نرم افزار را به آخرین ورژن آپدیت نمایید. به منظور آپدیت برنامه می توانید از این لینک استفاده کنید. 


 


پس از نصب آخرین ورژن، ابتدا به صفحه چت مورد نظر خود رفته و بر روی علامت سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید. در منوی باز شده عبارت Export Chat را انتخاب نمایید.


 

آموزش پشتیبان گیری از مکالمات واتساپ در سیستم عامل ویندوز


 


 


در صفحه باز شده با انتخاب گزینه Include Media می توانید علاوه بر گفتگوها، تصاویر و فایل های صوتی درون چت را نیز ذخیره نمایید. در صورتی که به فایل های رسانه ای نیازی ندارید بر روی گزینه Without Media کلیک کنید.


 

آموزش پشتیبان گیری از مکالمات واتساپ در سیستم عامل ویندوز


 


 


بازگشایی فایل بکاپ


 


به طور کلی امکان بازگشایی فایل بکاپ در گوشی های هوشمند امکان پذیر نمی باشد. به منظور مشاهده فایل پشتیبان، باید از سیستم عامل هایی همچون مک یا ویندوز استفاده نمایید. 


 


برای اجرای فایل بکاپ واتس اپ در سیستم های کامپیوتری بهتر است آن را در فضاهای ابری مانند گوگل درایو یا دراپ باکس ذخیره نمایید. به دلیل ماهیت فایل های بکاپ، تنها با استفاده از فضاهای ابری می توان آنها را در قالب یک فایل متنی مشاهده نمود.


 


پس از ذخیره سازی در اینگونه فضاها می توانید با کلیک بر روی فایل مورد نظر، گفتگوهای خود را در قالب یک فایل TXT مشاهده کنید.


 


 


در این مقاله به بررسی روش تهیه فایل پشتیبان از گفتگوهای درون واتس آپ پرداختیم. در نظر داشته باشید که در صورتی که اقدام به تهیه بکاپ با فایل های رسانه ای درون چت نمایید، ممکن است عملیات ذخیره سازی و دانلود با سرعت کمتری انجام شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص این مقاله می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *