فهرست بستن

بازی دارکسایدرز 3 (برای کامپیوتر)دانلود بازی دارکسایدرز 3 (برای کامپیوتر)


Darksiders III Deluxe Edition PC Game


(تست شده توسط سرزمین دانلود)


 


 


بازی دارکسایدرز 3 (برای کامپیوتر) - Darksiders III Deluxe Edition PC Game


 


 


Darksiders III Deluxe Edition یک بازی در سبک جنگی و اکشن با محیط جهان باز است که برای کامپیوتر منتشر شده است.


 


سری Darksiders در سال 2010 و با انتشار بازی بسیار محبوب و فوق موفق Darksiders کار خود را آغاز کرد، داستان این بازی حول محور آخرالزمان و آغاز آن توسط گروهی از موجودات شیطانی بود که آنها به وسیله نقشه ای پیچیده سوار آخرالزمان جنگ را مجبور به آغاز آخرالزمان کردند سال ها پس از این حادثه و پس از اینکه زمان توسط نیروهای شیطانی کنترل میشود جنگ به زمین باز میگردد و گروهی را که مسئول این حادثه میباشند را به سزای اعمالشان میرساند.


 


در قسمت دوم شما در نقش مرگ میباشید و در حال جستجو برای یافتن برادرتان و کمک به او میباشید تا او را از سرنوشتی بدتر از مرگ برهانید و در این میان سایر افرادی را که مسئول توطعه برعلیه برادرتان جنگ میباشند را به قتل میرسانید. گیم پلی دو قسمت اول این سری بسیار سرعتی و مملو از کمبوهای جذاب بود هر کدام از شخصیت های این بازی با توجه یه قدرتشان یک سری قابلیت های خاص دارند که شما در طول بازی آنها را باز میکنید و با ارتقا بخشیدن به آنها شخصیت خود را تبدیل به یک ماشین کشتار میکردید.
بازی Darksiders III شما را در نقش سومین سوار که Fury یا خشم نام دارد قرار میدهد، کارکتر شما خواهر مرگ و جنگ میباشد و طبق گفته سازندگان غیر قابل کنترل ترین سوار در میان سواران میباشد.


 


فیوری مسئول دستگیر کردن 7 گناه کبیره میباشد که طبق اعلام سازندگان این ماموریتی بسیار سخت و دشوار برای یک نفر میباشد اما فیوری یکی از قدرتمند ترین سواران میباشد و با استفاده از شلاق قدرتمند خویش و همچنین نیروهای جادویی اش که او را از دو برادر قبلی خویش قدرتمند تر میسازد شانس بسیاری برای موفقیت در این ماموریت دارد.


 


در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.


این مطلب موقتا غیر فعال است

( 4 کامنت – مشاهده کامنت ها )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *