فهرست بستن

بازی روح شیطان (برای کامپیوتر)دانلود بازی روح شیطان (برای کامپیوتر)


Demons Souls PC Game


(تست شده توسط سرزمین دانلود)


 


 


بازی روح شیطان (برای کامپیوتر) - Demons Souls PC Game


 


 


بازی Demon’s Souls یک بازی اکشن و جنگی است که توسط استودیو From Software ساخته شده و توسط استودیو Sony در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شد.


 


داستان بازی در زمان فرمانروایی شاه Allant XII در سرزمین Boletaria میباشد. به علت طمع بیش از حد شاه برای به دست آوردن قدرت، یک محفل تاریکی را تشکیل میدهد و به وسیله آن یک قدرت تاریکی عظیمی را در سرزمین Boletaria به وجود میاورد. به موجب این قدرت یک مه عظیم کل سرزمین را در بر میگیرد و باعث میشود که قلمروی فرمانروایی از دنیا بیرون جدا شود.


 


قلمروی فرمانروایی همسایه آنها گروهی را به Boletaria میفرستد تا از اتفاق افتاده در آنجا سر دربیارد ولی تمامی نیروها پس از آنکه وارد مه شدن نتوانستند از آنجا خارج شوند. فقط یک نفر توانست از مه نجات پیدا کرده و داستان این سرزمین را برای دیگران بازگو کند. شاه Allant بزرگترین و قویترین نیروی شیطانی خود را بیدار کرد. با بیداری شیطان مه به طور کامل از بین رفت و تمامی ارواح شیطانی با سرعت به سمت انسان ها حمله کردند.


 


کسانی که زنده میماندند به علت نداشتن روح یا دیوانه میشدند و یا به فردی خشن تبدیل میشدند بدون هیچگونه مقاومتی روز به روز به نیروهای شیطانی افزوده میشد.


 


بازیکنان میتوانند در ابتدای بازی کارکتر خود را از لحاظ جنسیت، ظاهر، نام و کلاس بسازند و وارد بازی شوند. 10 نوع کلاس متفاوت در بازی وجود دارد که میتوان به Knights , Barbarian ، theif و mages اشاره کرد. با کشتن هر شیطان روح آن را به دست میاورید که میتوانید از آنها برای خرید، تعمییر و آپگرید کردن سلاح خود استفاده کنید.


 


در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.


این مطلب موقتا غیر فعال است

( 2 کامنت – مشاهده کامنت ها )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *