فهرست بستن

دانلود انیمیشن سریالی Deathstroke Knights and Dragons 2020


قسمت اول انیمیشن Deathstroke Knights and Dragons اضافه شد

انیمیشن-Deathstroke-Knights-and-Dragons-2020

نام انیمیشن: Deathstroke: Knights & Dragons – دث استروک: شوالیه‌ها و اژدهایان

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، اکشن

مدت زمان: هر قسمت حدود ۳۸ دقیقه

کیفیت: WEB x265 1080p / WEB x265 720p / WEB x264 720p

وضعیت پخش: در حال پخش فصل اول…!

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن دث استروک شوالیه ها و اژدهایان داستان ده سال گذشته را روایت می کند، جایی که اسلید ویلسون قاتل خطرناکی که با لقب دث استروک شناخته می شود، اشتباه غم انگیزی را مرتکب شده و همسر و فرزندش را به کام مرگ می کشاند. حال یک دهه از ان اتفاق گذشته است و خانواده یک بار دیگر توسط قاتلین وحشتناک و تروریسی به نام H.I.V.E مورد تهدید واقع می شوند. باید دید که دث استروک می تواند گناهان گذشته خودش را جبران کند و یا بار دیگر خانواده وی برای بار دوم تاوان وی را خواهند داد. دث استروک این بار خشمگین تر از همیشه بازگشته است تا اشتباهات خود را جبران کند و دیگر نمی گذارد که خانواده وی در خطر باشند. او خشونت بالایی از خودش نشان می دهد و مقامات سازمان تروریستی هم می دانند که باید در چه حدی بزرگی برای نابودی دث استروک تلاش کنند.

انیمیشن Deathstroke Knights and Dragons تهدید دث استروک را دوباره در شرایطی بدی نشان می دهد، جایی که برای بار دوم خانواده وی باید در آن نقش داشته باشند. سازمانی مخوف سال ها کشتار و ترور را در کشورهای مختلف انجام داده است و برای خود هیچ خط مرزی را نمی شناسد. دث باید به تنهایی با افراد مختلفی بجگند و آن ها را مخفیانه به قتل برساند. بعد از نابودی فرزند و همسرش دیگر هیچ رحمی ندارد و خشمگین تر از همیشه به نظر می رسد. این خشم می تواند تمرکز وی را بالاتر ببرد و دیگر می داند که یک اشتباه می تواند چه تاوان بزرگی برایش داشته باشد. تاوانی که شاید هیچگاه خودش را به خاطر آن نخواهد بخشید.

info

Ten years ago, Slade Wilson-aka the super-assassin called Deathstroke-made a tragic mistake and his wife and son paid a terrible price. Now, a decade later, Wilson’s family is threatened once again by the murderous Jackal and the terrorists of H.IV.E. Can Deathstroke atone for the sins of the past-or will his family pay the ultimate price?

رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

دانلود قسمت اول – Knights & Dragons: Part One:

WEB x265 1080p  |  WEB x265 720p  |  WEB 720p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *