فهرست بستن

دانلود انیمیشن سریالی Genndy Tartakovsky’s Primal (2019) S01E02


کاور-Primal-2019

نام انیمیشن: Genndy Tartakovsky’s Primal – انسان اولیه؛ اثری از گندی تارتاکوفسکی

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، کوتاه، اکشن

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL x265 1080p

وضعیت پخش: در حال پخش، روزی یک قسمت!

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد؛ ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن انسان اولیه (به انگلیسی: Primal) در مورد انسان های اولیه ای است که در عصر تکامل زندگی می کنند و یک دایناسور در آستانه انقراض خودش، یک پیوند گره خورده با فردی برقرار کرده است و تنها امیدش برای زنده ماندن در چنین دنیایی است. این دنیا خشونت آمیز و انسان اولیه از هر روشی برای کسب غذا و زنده ماندن در کنار دایناسورها می کند. این دوستی در ابتدا بعید به نظر می رسد، اما همه چیز به ظاهر خوب پیش می رود و این دایناسور ارتباط خودش را با مرد بهبود می بخشد. آن ها با همدیگر به شکار می روند و غذای خودشان را تامین می کنند. این کمک به صورت دونفره است و خود مرد خشونت و خوی کشتن بسیاری در رگ هایش جریان دارد. کم کم اژدهاهای دیگر هم به او می پیوندند و در این میان دشمنان دیگران پدیدار می شوند.

انیمیشن سریالی Primal کره زمین را اینبار از دیدگاهی متفاوت نشان می دهد و تنها یک مرد با دایناسورش روایت گر داستان های خشونت آمیزی هستند که تنها راه برای بقا محسوب می شود. آنها ریسک نمی کنند و هر حیوانی که سر راهشان قرار دارد را نابود می کنند. این انیمیشن در محیط های گرم و سرد جریان دارد و مرد هیچ گونه رحمی در برابر حملات خود نشان نمی دهد. باید دید آنها تا کجا پیش می روند و روند وحشی گری شان چه بلایی را سرشان خواهد آورد. حیوانات این عصر بیشتر هیولاهایی هستند که چهره های زشتی دارند و کشتارها به وحشیانه ترین شکل ممکن صورت می گیرد. این مرد سفر دور و درازی پیش رو دارد و آخر ماجرا نشان می دهد که او درواقع چه کسی است و چرا چنین روندی را پیش گرفته است.

info

Primal features a caveman at the dawn of evolution. A dinosaur on the brink of extinction. Bonded by tragedy, this unlikely friendship becomes the only hope of survival in a violent, primordial world.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *