فهرست بستن

دانلود انیمیشن Superman: Man of Tomorrow 2020


انیمیشن-Superman-man-of-Tomorrow-2020

نام انیمیشن: Superman: Man of Tomorrow – سوپرمن: مرد فردا

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن

مدت زمان: ۸۶ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p – All x264 and x265 Encodes

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سوپرمن مرد فردا (به‌انگلیسی: Superman: Man of Tomorrow 2020) وقایع زمانی را تعریف می‌کند که انترن نام آشنای ما یعنی کلارک کنت شروع به یادگیری کار به عنوان روزنامه‌نگار Daily Planet کرده و کم کم به سمت افراط و تفریحات تازه کشیده می‌شود. در این انیمیشن سوپرمن قهرمان ما، متوجه مشکل تازه‌ای برای کره زمین شده و باید در برابر جسمی که به سمت کره زمین حرکت می‌کند، ایستادگی کند. چنین روندی سبب می‌شود که او از کار همیشگی خودش بازهم غافل شده و به سمت نجات دنیا حرکت کند. بیگانگان زیادی طی این اتفاق وارد کره زمین شده و این سوپرمن است که می‌تواند در برابر همه‌ی آن‌ها ایستادگی کند. او باید از مردم محافظت کرده و نگذارد که موجودات عجیب و غریبی که قدرت زیادی دارند، پیروز شوند.

کلارک کنت در انیمیشن Superman: Man of Tomorrow 2020 روی خشمگین خود را به این بیگانگان نشان خواهد داد و بالاخره می‌تواند در برابر آن‌ها به پیروزی برسد. کلارک دوستان زیادی دارد که به فکر آن‌ها است و سعی می‌کند که از آن‌ها در برابر این خطرات محافظت کند. مردم خطر بزرگی را پیش روی خود می‌بینند و سوپرمن بازهم نیروهای ماورایی خودش را نشان می‌دهد. دشمنان وی این‌بار یک نفر نیستند و سوپرمن هم دوستان ابرقهرمان خودش را به ماجرا دعوت می‌کند. همین روند سبب می‌شود که کره زمین بازهم به میدان نبرد بزرگی تبدیل شود. سوپرمن برای صلح تلاش می‌کند، اما گویا سرنوشت او را به سمت مسیر متفاوتی سوق خواهد داد. او بازهم مشکلات زیادی را تجربه می‌کند و غم و اندوه از وی جداشدنی نیست. او مرد آهنی است و از سلاح‌های آینده برای شکست دادن بیگانگان استفاده می‌کند.

info

Daily Planet intern Clark Kent takes learning-on-the-job to new extremes when Lobo and Parasite set their sights on Metropolis.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *