فهرست بستن

دانلود بازی Alluris برای کامپیوتر


Alluris نام شهری بین راهی است که شما برای یک ماجراجویی بزرگ وارد آن شده اید. باران دود و آتش بر سر یک ارتش می بارد و هیچ کس در این شهر نمی تواند کاری برای آنها انجام دهد. خبر خوب این است که شما به آن جا رسیده اید و باید تمام شکوه این کار را برای خود به ارمغان آورید. ممکن است در این راه شکست بخورید، اما فراموش نکنید که افتخار و اعتبار زیادی در وارد شدن به این کار قرار دارد. از راه های منحصربه فرد برای غلبه نیروهای شر استفاده کنید و در نظر داشته باشید که مردم شهر روی شما حساب می کنند. گیم پلی بازی توسط کارت ها انجام می شود و باید دوستان و توانایی های زیادی کسب کنید. کارت های خود را به سمت راست و چپ هدایت کنید و در نظر داشته باشید که آنها را می توانید در طول سفر ارتقا دهید و به پای قدرترین نیروهای دشمن برسید. بازی ورودی ساده ای دارد و می توانید تصمیماتی بگیرید که در مسیر به شما کمک کنند.

Alluris PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Alluris

در کاوش دنیای بازی Alluris به چیزهای جالبی دست پیدا خواهید کرد و اگر باهوش عمل کنید ممکن است قهرمانان ناب و بهتری عایدتان شود. نحوه بازی خود را تغییر دهید و نگذارید که استراتژی و تاکتیک تان توسط دشمن شناسایی شود. آنها می توانند شما را به وحشت بیاندازند و تمرکزتان را بربایند. به مکان هایی بروید که کمتر شناخته شده اند، چرا که قطعا جوایز آن برای شما خواهد بود. شانش در بازی اهمیت زیادی دارد و کارت ها ماموریت های متنوعی برایتان خواهند داشت. بازی کمی متفاوت از آثار مشابه خودش است و به شکل ساده تری می توانید با ماجراها همراه شوید. بازی برای اکثر پلتفرم ها عرضه شده است و می توانید در حالت آنلاین با انبوهی از بازیکنان رقابت داشته باشید.

info

“Hear ye hear ye! Welcome to the city of Alluris traveler! I hope you’re prepared for an adventure unlike any you’ve ever seen! Baron Dread is amassing an army and no one here can be bothered to do anything about it! Good news for you I suppose. You get to take all the glory for yourself! I mean, you may die, but that would HARDLY be MY fault would it? Well, I take your silence as agreement.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista

Processor: AMD Ryzen 3 2200G

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: It CAN run on a laptop from 2009

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit

Processor: AMD Ryzen 7 2700X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 980

DirectX: Version 12

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: It’ll run well on a new-ish desktop

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *