فهرست بستن

دانلود بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions v1.10 برای کامپیوتر


آموزش نصب و استفاده از کرک Chronos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. حتما بازی را در یک مسیر کوتاه مثلا D:Games اکسترکت کنید. چراکه بازی دارای فایل‌های بسیار زیاد (حدود 21هزار و 182فایل) می‌باشد و آدرس‌های نسبتا طولانی دارد.

3) حتما آپدیت بازی را دانلود کنید (آموزش نصب در ادامه است). پس از اعمال آپدیت، بازی را توسط فایل اجرایی مذکور (گام سوم در نصب آپدیت) می توانید اجرا کنید.

—————

آموزش نصب آپدیت بازی:

1) فایل آپدیت را دانلود کرده. مطمئن شوید آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است تا کرک بازی را حذف نکند. سپس فایل فشرده را توسط WinRar اکسترکت کنید.

2) محتوای درون پوشه Update را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید. سپس محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید تا بازی کرک شود (دو کرک متفاوت CHRONOS و 3DM قابل استفاده هستند که ما کرک CHRONOS را توصیه میکنیم).

3) حتما پوشه “EacHashTool” را کاملا حذف کنید.

4) به فولدر Game/GameData مراجعه کرده و توسط فایل اجرایی “CAPTAIN TSUBASA RISE OF NEW CHAMPIONS.exe” بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

5) اگر مشکل گیم پد دارید، هم می توانید از آموزشی که در ادامه هست استفاده کنید، هم در محتوای دانلودی آپدیت شما، فولدر “ControllerFiX” قرار دارد. می توانید محتوای این پوشه را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین نمایید (دو روش فیکس توسط CHRONOS و 3DM قابل استفاده است).

—————

آموزش استفاده از گیم‌پد برای اجرای بازی توسط “مهدی”:

من با شبیه ساز به راحتی با همون کرک فیکسی که تو پوشه اصلی دانلودها گذاشته بازی کردم ولی روی یه کامپیوتر دیگه که میخواستیم ۴ نفره بازی کنیم نشد مجبور شدم از یه ورژن دیگه شبیه ساز استفاده کنم . معمولا همه از ورژن عادی x360 استفاده میکنن ولی من برای بازی فورزا از یه ورژن دیگه استفاده کردم که روی همین بازی کار کرد به راحتی! . ورزن متداول که همه استفاده میکنن x360 ورژن ۳ هست ولی باید از ورژن ۴ استفاده کنید و اینکه موقع بازی برنامه x360 رو نبندید بزارید باز باشه . من نتیجه گرفتم امیدوارم برای شما کار کنه. با تشکر.

دانلود آخرین آپدیت از v4 نرم افزار x360ce

دانلود آخرین آپدیت از v3 نرم افزار x360ce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *