فهرست بستن

دانلود بازی Celestian Tales Realms Beyond برای کامپیوتر


بازی Celestian Tales Realms Beyond یک مجموعه‌ی RPG بسیار هیجان انگیز است که در دنیایی جذاب و هنرمندانه ساخته شده است. این بازی سفر شش نفر از صحابه را دنبال می‌کند که برای خدمت و محافظت از وارث یک خاندا نجیب زاده، به دنیایی پر از دشمنان خاصم حرکت می‌کنند. آن‌ها متحدین خودشان را جمع کرده‌اند و قصد دارند که قیام بزرگی را برای دفاع از شرافت این خاندان انجام دهند. بازی از کاراکترهای جذاب زیادی تشکیل شده است که می‌توانید در تنظیمات آن‌ها را سفارشی سازی کرده و مطابق میل خود به پیش ببرید. از ویژگی‌های اصلی بازی می‌توان به سادگی نبردها در عین پیچش خاص داستان اشاره کرد. هیچ شروری را نباید زنده بگذارید و همه‌ی آن‌ها را در دل نیروهای خوب ببلعید. دنیای خیالی بازی شکل گرفته از آرمان‌ها و ارزش‌های متضاد است و یقینا شما نیز به بار هنری بازی واقف خواهید بود.

Celestian Tales Realms Beyond PC-PLAZA

دانلود-بازی-Celestian-Tales-Realms-Beyond

مطالب مرتبط

بازی Celestian Tales Realms Beyond از موجودات خیلی متنوعی همچون الف‌ها، فال‌ها و غول‌ها تشکیل شده است. طبیعت بشریت، بطن اصلی داستان بازی است و شما در چنین دنیایی نباید به همه کس اعتماد کنید. جهان طراحی شده‌ی بازی بسیار زیبا است و تلفیقی از هنر طراحی با آبرنگ و انیمیشن‌های پیکسلی خواهد بود. بازی ساختار متنوعی دارد و در عین حال هم توانسته است که استانداردهای مدرن چنین سبک از بازی‌هایی را بالا ببرد. پرتره‌ی شخصیت‌ها همراه با بیان احساسات آن‌ها همراه شده است و کاملا از چهره‌هایشان مشخص است. شما در دیالوگ‌هایی که بین آن‌ها رد و بدل می‌شود، غوطه ور خواهید شد و می‌توانید با علاقه‌ی تمام داستان بازی را پی بگیرید. المان‌های RPG بازی باعث شده است که هر فرد بتواند داستان خودش را در بازی دنبال کرده و پایان‌های متفاوتی را نیز رقم بزند. پس به انتخاب‌های خود توجه نموده و سعی کنید که پایان خوشی را برای شخصیت‌ها رقم بزنید.

info

Celestian Tales: Realms Beyond is a beautifully hand-painted RPG set in a world of questionable morals much like our own. Follow the journey of six Companions, knights sworn to serve and protect the heir of a noble house, as they rise and fall in their struggle to survive a world where one’s true enemies are often their closest allies.

Haven’t played the previous games? No problem! Although the characters and setting will be familiar, nine years have passed in the story and this game stands on its own.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Pentium G4560 or above
Memory: 4 GB RAM

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *