فهرست بستن

دانلود بازی Corpse Party Blood Drive برای کامپیوتر


بازی Corpse Party Blood Drive در مورد گروهی از کلاس ۲-۹ آکادمی کیساراگی است که از سفر خود به دنیای جهنمی خود بازگشته اند. این سفر در واقع در یک مدرسه عرفانی برقرار بوده است و بازماندگان آن برای حفظ خاطرات کسانی که در آن جا هلاک شده اند، هر کاری می کنند. در پس این نابودی عظیم بازهم امید همچنان برقرار است و شما در نقش شخصیت اصلی باید وارد قصد باستانی شوید و از سحر و جادو برای دیدار دوستان قدیمی خود استفاده کنید. شما باید دوست مرحوم خود را یکبار دیگر زنده کنید و فاجعه ای که رخ داده است را جمع آوری کنید. اکنون کتاب باستانی گم شده است و شما برای این احیا نیاز به گشتن تمام این عمارت دارید. ممکن است در مسیر به دشمنان و ارواح خبیثی بربخورید که در سایه ها پنهان شده اند و شما زمان زیادی برای رهایی از دست شان ندارید.

Corpse Party Blood Drive PC-CODEX

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۱٫۱GB اضافه شد

دانلود-بازی-Corpse-Party-Blood-Drive

بازی Corpse Party Blood Drive تنها در مورد کابوسی وحشتناک نیست و داستان خیلی عمیق تر از این حرف ها احساس می شود. نتیجه نهایی چیز بزرگی است و می توانید تجربه کننده یک حس قدیمی باشید. این بازی قبلا روی PSVita یکی از آثار شاخصی بود با کیفیت HD بازسازی شده است و دوست دارانش می توانند تجربه ای سرتاسر وحشتناک را همراه با نرخ فریم بهتر داشته باشند. تمام محیط های دوبعدی به شیوه سابق باقی مانده است و بازسازی ها کاملا دقیق و بی نقص هستند. شما همراه خود یک چراغ قوه دارید و می توانید المان های اصلی این دنیای جهنمی را برای اولین بار تجربه کنید. در این نسخه سیستم گیم پلی بازی جدید شده است و تعامل بهتری را با بازیکن برقرار می کند. تله ها فعال هستند و شما باید سلاح های خود را از تعقیب کنندگان خود پنهان کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Corpse Party Blood Drive-CODEX فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۶گیگابایت به ۱٫۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما حدود ۲ الی ۳ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۳گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

While some members of Kisaragi Academy’s class 2-9 returned from their trip to the hellish, otherworldly elementary school known as Heavenly Host, many did not, and the survivors struggle on a daily basis to preserve the memories of those who were unfortunate enough to perish within its halls.

There is one ray of hope, however: an ancient tome known as the Book of Shadows. Class president Ayumi Shinozaki attempted to make use of its magic to resurrect her deceased friends once before, but only compounded the tragedy in the process. And now the book has been lost.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel i3 Dual Core CPU @ 2.5GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel UHD Graphics 620 (Card with 1GB of VRAM)

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *