فهرست بستن

دانلود بازی Cyberpunk 2077 + Update v1.05 برای کامپیوتر


آموزش نصب نسخه CODEX:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

—————–

آموزش نصب نسخه GOG:

فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای فایل ستاپ به نصب بازی بپردازید. دقت کنید که باید حدود 120گیگ فضای خالی در درایو C شما یا هر درایوی که فضای Temp ویندوز شما تعریف شده، موجود باشد.

توجه مهم در مورد اخطار فایل ششم! چنان چه در هنگام نصب نسخه GOG، خطای مشکل دار بودن فایل ششم bin در هنگام نصب را دریافت می‌کنید، لطفا فایل فیکس برای این مورد را از بخش دانلود همین مطلب دانلود کنید، فایل مربوطه را با فایل فعلی replace کرده و سپس نصب را انجام بدهید.

—————–

آموزش نصب آپدیت بازی برای نسخه Pre-Load:

1) حتما دقت داشته باشید که این آپدیت، فقط و فقط برای نسخه پری لود هست. نسخه های CODEX, DODI, FitGirl و ریلیز فعلی GOG دارای این آپدیت به صورت پیش فرض هستند و نیازی به این آپدیت ندارند.

2) برای نصب این آپدیت بر روی نسخه پری‌لود، شما باید دیتای بازی بدون هیچ‌گونه دستکاری را داشته باشید. یعنی اگر فایل لیک‌شده برای اجرای بازی پیش از زمان انتشار رو اعمال کردین، حتما باید این فایل رو کاملا حذف کنین. یک فایل به اسم Untouched قرار دادیم، این فایل دانلودی، دارای محتوای نسخه پری‌لود پیش از اعمال فایل لیک‌شده هستش. محتوای این فایل رو روی نسخه بازیتون اعمال کنین. بعد از اون، یک فایل نوشتاری HOWTO.txt در فولدر Untouched هست و لیستی از فایل ها و فولدرهایی داره که اگر در فولدر بازیتون هستن، باید حذف بشن. اونو هم بادقت انجام بدید.

3) حالا فایل نصب آپدیت جداگانه رو به صورت Run as Administrator اجرا کنین. مطمئن بشید که درایو C شما حدود 10گیگ خالی داره. محل نصب آپدیت رو دقیقا محل فولدر بازیتون یعنی پوشه Cyberpunk 2077 بدید و روی Start کلیک کنین.

4) اگر بعد از نصب آپدیت، زبان بازی براتون روسی بود، لطفا فایل “lang_ru_voice” در محل نصب بازیتون رو کاملا پاک کنین. اگر باز هم درست نشد، فایل goggame-1423049311.info رو با یک ویرایشگر متن باز کنین (مثلا Notepad ++) و این تغییرات رو بدید:

عبارت “Russian” رو به “English” تغییر بدید. عبارت ““ru-RU” رو هم به “en-US” تغییر بدید. بعدش فایل رو Save کنین و بازی رو اجرا کنین.

—————–

آموزش نصب نسخه فشرده FitGirl:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس و ویندوز دیفندر شما کاملا غیرفعال است. سپس فایل‌های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل Setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. تیک گزینه‌های نصب Microsoft Visual C++ و DirectX را حتما بردارید (غیرفعال کنید) و اگر این موارد را لازم داشتید، به‌صورت جداگانه دانلود و نصب کنید.

3) مراحل نصب آغاز خواهد شد. لطفا صبور باشید تا نصب انجام شود.

ذکر چندین نکته برای نسخه فشرده FitGirl حائز اهمیت است:

نکته اول) اگر پس از گذشت 5ساعت، هنوز بازی برای شما نصب نشده بود، لطفا ستاپ را مجدد اجرا کنید و در ابتدای نصب، تیک گزینه Limit 3GB RAM را بزنید. سپس گام دوم را انجام داده و نصب را آغاز کنید.

نکته دوم) اگر از CPUهای قدیمی استفاده می‌کنید که از قابلیت AVX پشتیبانی نمی‌کند، می‌توانید وارد فولدر “AVX Fix” شده و محتوای درون آن را در فولدر اصلی بازی خود کپی کنید تا مشکلات اجرای بازی در CPUهای قدیمی برطرف شود.

نکته سوم) فایل‌های مورد نیاز نسخه GOG در فولدر نصب بازی شما موجود است تا اگر تمایل داشتید بازی خود را از نسخه CODEX به GOG منتقل کنید. فایل‌های با پسوند .BAT در این مورد، در فولدر نصب بازی شما موجود هستند.

نکته چهارم) برای فعال‌سازی بسته الحاقی پیش خرید بازی (Pre-Order DLC) شما باید حتما نسخه GOG را داشته باشید. بدین منظور، لطفا وارد پوشه bin / x64 شده و فایل GameServicesGOG.dll را به فایل GameServicesGOG-.dll تغییر نام بدهید.سپس بازی را اجرا کنید. اکانتی جعلی برای خود بسازید و سپس مجدد وارد بازی شوید. بسته‌های الحاقی پیش خرید بازی، برای شما فعال شده‌اند.

—————–

آموزش نصب آپدیت بازی Update v1.04 توسط FitGirl:

1) ابتدا فایل آپدیت توسط FitGirl را دانلود کرده و اکسترکت کنید.

2) تمامی محتویات درون آن که شامل فولدر “fitgirl_patch” و دو فایل با پسوند .bat می‌شوند را کپی کرده و در فولدر بازی خود یعنی پوشه Cyberpunk 2077 کپی کنید.

3) فایل “patch.bat” را اجرا کنید تا عملیات نصب آپدیت انجام شود.

4) قابلیت های خیلی زیادی در این آپدیت لحاظ شده اند. از رفع مشکل CPUهای AMD تا رفع مشکل CPUهای قدیمی که از AVX پشتیبانی نمی کنند و …! می توانید به فولدرهای متعددی که در این آپدیت قرار دارند مراجعه کنید و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید.

—————–

آموزش نصب آپدیت بازی Update v1.05 توسط ElAmigos:

1) ابتدا فایل آپدیت توسط ElAmigos را دانلود کرده و اکسترکت کنید. برای نصب این آپدیت، ورژن بازی شما باید v1.04 باشد. چه از طریق آپدیت قبلی FitGirl به این نسخه رسیده باشید چه از طریق آپدیت قبلی ElAmigos فرقی ندارد. این آپدیت بر روی سه نسخه FitGirl و CODEX و DODI قابل نصب است. برای نسخه GOG آپدیت جداگانه قرار گرفته است.

2) فایل نصب آپدیت را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و محل نصب آن را، فولدر بازی خود یعنی پوشه Cyberpunk 2077 انتخاب نمایید.

3) اقدام به نصب کنید. درضمن، با نصب این آپدیت باگ‌های زیادی از بازی برطرف می‌شوند اما قابلیت‌هایی مثل AMD FiX و AVX FiX برای این آپدیت فعلا وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *