فهرست بستن

دانلود بازی Down to Hell برای کامپیوتر


بازی Down to Hell بازیکن را در نقش شوالیه ای قرار می دهد که تمام زندگی اش با نفرت و مبارزه پر شده است. وظیفه اصلی این شوالیه این است که دختری را در یک دنیای اسرارآمیز نجات دهد و با شیاطین مختلف نبرد کند. بازی دارای سبک هنری تاریک و پویا است و شما را با دشمنان ریز و درشت همراه می کند. در طول گیم پلی بازی می توانید سلاح ها و جادوهای بیشتری را داشته باشید و باس فایت هایی سخت را تجربه کنید. مبارازات اکثرا روی مهارت استوار هستند و کمتر بازیکنی می تواند با خریدهای درون برنامه ای راه خود را پیش گیرد. سه نبرد اصلی باس در بازی وجود دارد که شامل شیاطین وحشتناک است و حتی در طراحی آنها هم جزئیات بالایی وارد شده است. موسیقی متن بازی هم از آثار فانتزی ژاپنی الهام گرفته شده است و مبارزات چالش برانگیز حس و حال بهتری را به آنها القا می کند.

Down to Hell PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Down-to-Hell

یکی از جذابیت های بازی Down to Hell پایان های مختلفی است که رسیدن بازیکن به آنها را دیدنی تر می کند. در اینجا دیگر سلیقه هر بازیکن در انتخاب دیالوگ ها مهم می شود و سازندگان هم مسیرهایی غیرمشابه را برای این منظور انتخاب کرده اند. در گرافیک بازی تصاویر زیبایی دیده می شود که همگی نشان از داستان های پشت پرده شخصیت ها دارد و می توانید لحظات مهم آنها را در قالب یک روایت ساده مشاهده کنید. استایل مبارزات خود را از همان ابتدا مشخص کنید و رفته رفته آن را ارتقا دهید. هیچ گونه مصالحه ای در کار نیست و نباید استفاده از جادو را در بازی فراموش کنید. ترس و خشم با زندگی این شوالیه همراه شده است و اگر زبان خوبی داشته باشید، همراهی با داستان های ریز و درشت این شوالیه خالی از لطف نیست. این شوالیه تنها است و هرگز نمی تواند گذشته خودش را فراموش کند. این گذشته با اتفاقات مختلف عجین شده است.

info

The player takes on the role of a knight filled with hatred and struggle. During the game the protagonist will have to fight with various demons in order to save the mysterious girl that previously saved him.

Down to Hell is a dynamic slasher with a dark and gritty art style. During the gameplay the player using both weapons and magic will have to fight various terrifying demons. Moreover, in each chapter, there will be at least 3 bosses, where each of them will be a particularly demanding opponent.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel i5

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 9600 GT/ AMD Radeon HD 6450

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Windows Compatible Sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5+

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GT520 / AMD Radeon HD 6670 or higher

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Windows Compatible Sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *