فهرست بستن

دانلود بازی Immortal Realms Vampire Wars برای کامپیوتر


داستان بازی Immortal Realms Vampire Wars مخاطب را به فضای سنتی داستان‌های خون‌آشامی می‌برد و با استفاده از سه کمپین مجزا برای هر سه فکشن اصلی بازی، جنبه‌های مختلفی از افسانه‌نگاری فرزندان شب را به تصویر می‌کشد. اولین کمپین بر گروه Dracul متمرکز است که رهبری این گروه را Vlad، از نوادگان اولین خون‌آشام‌ دنیای بازی برعهده دارد. گروه «دراکول» به عنوان حمکرانان قدیمی دنیای بازی معرفی می‌شوند که در زمان شروع داستان از چند جبهه مورد حمله قرار گرفته‌اند و بالاخره به نقطه‌ای رسیده‌اند که آمادۀ خاموش کردن تمام شورش‌ها و بازپس‌گیری قدرت سابق خود هستند.

کمپین دوم بر گروه Nosfernus تمرکز دارد که ظاهر و رفتار آن‌ها بر اساس روایت‌های Nosferatu طراحی شده که این گروه تصمیم گرفته‌اند تا از سرزمین‌های تاریک و مه‌آلود خود خارج شوند، به دنبال نابودی جهان و حکمرانی بر مخروبۀ باقی‌مانده هستند. کمپین نهایی بر گروه Moroia تمرکز دارد که تم اصلی این گروه جادوگری و فریبکاری است. مرموز بودن بیش از اندازۀ این گروه در رابطه با اهداف اصلی خود، آن‌ها را تبدیل به خطرناکترین دشمنان این دنیای خاص کرده است. برای پیدا کردن نسخۀ ملموسی مشابه با این گروه در آثار گذشته ، که در اصل ریشه در فولکور رومانیا دارند، باید به گروه Volturi از سری Twilight اشاره کنیم.

Immortal Realms Vampire Wars v1.00 (40620) PC-GOG

دانلود-بازی-Immortal-Realms-Vampire-Wars

کلیت داستان چیزی فراتر از روایتی که معمولاً در آثار استراتژیِ مبتنی بر قهرمانان شاهد بوده‌ایم نیست، اینکه جنگی در بین گروه‌های قدرتمند درگرفته و حالا این قهرمانان باید برای موفقیت گروه خود، دیگر گروه‌ها را نابود کنند اما دو عامل اصلی باعث شده تا بازی Immortal Realms Vampire Wars وجوه تمایز قابل توجهی با دیگر آثاری که از این نوع روایت استفاده می‌کنند، داشته باشد. عامل اول بهره گرفتن از شخصیت‌هایی است که به لطف خون‌آشام بودن، سال‌های بسیاری در دنیا حضور داشته‌اند که این مسئله باعث شده تا رویکرد متفاوتی نسبت به دنیا و افراد حاضر در آن داشته باشند و البته تقابل جهان‌بینی این شخصیت‌های کهنه‌کار با خون‌آشام‌های جوانتر، لحظات جالبی را رقم زده که متأسفانه از پتانسیل این موقعیت‌ها به حد کافی استفاده نشده است.

نزدیکترین ساختار به گیم‌پلی بازی Immortal Realms که در دیگر ساخته‌های ژانر استراتژی تا به امروز دیده‌ایم، سری Total War است اما دو تفاوت اصلی بین عنوان حاضر با سری «توتال وار» وجود دارد، اول اینکه مبارزات در این عنوان همانند شرایط نقشه اصلی به صورت نوبتی انجام می‌گیرند و مورد دوم سیستم کارت بازی که روی فرمول کلی استراتژی‌های نوبتی سوار شده و دستورات مدیریتی و استفاده از جادوها بر اساس این کارت‌ها انجام می‌گیرند. هر فکشن با توجه به ویژگی‌های افسانه‌ای خود، خصوصیات مشخصی دارد و قهرمانان هر گروه از توانایی‌های رهبری و فردی متفاوتی برخوردار هستند به طوری که قهرمان‌های فکشن «دراکول» عمدتاً برای نبردهای نزدیک طراحی شده‌اند و رهبران گروه «مورویا» به مدیریت میدان جنگ از فاصلۀ دورتر و کشتن دشمنان با توانایی‌های جادویی خاص خود مشغول هستند.

منبع توضیحات: بازی‌مگ

info

For as long as historians can remember, the ancient Dracul bloodline has ruled over the mysterious lands of Warmont – Realm of the Bloodthrone. Inside the secluded borders of this land, an unholy court of vampires feast on the blood of their human subjects. And, as long as they give it willingly, a vicious peace between mortal and immortal is kept alive under the watchful eye of the vampiric rulers – Vlad and Cecilia Dracul, forever bound by eternal love.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Quad Core 3.2 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 770 equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 24 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: Quad Core 3.4 GHz

Graphics: Geforce GTX 1060 6GB

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *