فهرست بستن

دانلود بازی Killsquad (Genesis Update) برای کامپیوتر


جهنم به پا کنید و شکوه و عظمت خود را به رخ تبهکاران بکشید! شما یک جایزه بگیر هستید که برای بدست آوردن قدرت و ثروت، می جنگد. اگر می خواهید ترکیب Diablo و Destiny را تصور کنید، بازی Killsquad با سبک و سیاق اکشن و نقش آفرینی خود دقیقا جواب شما خواهد بود. گیم پلی بازی بسیار مهیج است و سیستم پیشرفت کاراکترها به زیبایی پیاده سازی شده است. بخش جذاب این بازی، بخش کوآپ آن است که گیمرها از سرتاسر جهان می توانند به مبارزات شما ملحق شوند و به شما از ابتدای مبارزات یا از میانه ی راه ملحق شوند. سیستم جذاب Online Contract System به شما اجازه می دهد تا با گیمرهای حرفه ای سرتاسر دنیا قرارداد ببندید و از آن ها برای اتمام ماموریت هایی که به شما محول می شوند کمک بگیرید. البته این قراردادها باید جوایزی که به گیمرهای حرفه ای داده می شود را هم مشخص کند. دقت داشته باشید که بخش کوآپ این بازی در نسخه های کرک شده قابل دسترسی نیست و فقط از فضای آفلاین بازی می توانید استفاده کنید.

Killsquad (Early-Access; Genesis Update) PC-CODEX

دانلود-بازی-Killsquad

آینده ای که رویایش را درسر داشتید محول نشده است. تمامی کهشکان در نابسامانی به سر می برد و اکوسیستم سیارات خشن شده است. کمپانی های بزرگ تصمیم گرفته اند تا گروه هایی به نام Killsquad را تشکیل بدهند و در ازای کشتن دشمنان و نیروهای متخاصم، به این گروه ها جایزه پرداخت کنند. شما هم در نقش یکی از همین جایزه بگیرها مبارزه خواهید کرد و ثروت بدست می آورید. با ثروت خود می توانید کاراکتر محبوب خود را توسعه بدهید، اسلحه جدید بخرید و مبارزات سهمگین تری داشته باشید. به دنیای بازی Killsquad خوش آمدید! یک بازی اکشن و هاردکور که از بهترین های سبک خودش است و قصد دارد سالیان سال گیمرها را مجذوب خود کند.

کنترل مستقیم و مهارت محور کاراکترها در بازی Killsquad مهیا شده است. درخت پیشرفت هیروها شامل آیتم های زیادی برای آنلاک کردن بوده که با جمع آوری غنائم موجود در محیط گیم پلی یا بدست آوردن جایزه می توانید آن ها را بدست آورید. قابلیت اجرای بازی هم با کیبورد هم گیم پد به صورت کامل وجود دارد. مبارزات شما معمولا کوتاه هستند و ماموریت های کوتاه اما دشوار به شما محول خواهد شد. ۴کلاس هیرو در بازی برای شما قابل انتخاب است که هرکدام مهارت ها و مهارت های منفعل خود را خواهند داشت. در میانه ی ماموریت ها شما می توانید با امتیازاتی که بدست آورده اید، این مهارت های منفعل را فعال کنید و طعم جدیدی به مبارزات خود بدهید. البته پس از اتمام مبارزات نیز، مهارت های ماندگاری را می توانید برای شخصیت خود خریداری کنید تا برای همیشه بهتر باشد.

info

This is not the future you dreamt of. The Galaxy is in chaos, planets go rogue, and mega-corporations assemble Killsquads to raid whatever riches and bounty are left. Welcome to Killsquad: a hardcore action coop game that blends the best of the genre and presents a new universe for you to discover. Set up your team, choose your heroes, weapons and gear, and unleash hell on a fast-paced battle through hordes of monsters and deadly bosses.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel® Core i3 or AMD Phenom™ II X3

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ HD 7850 with 2 GB RAM

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 10

Processor: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970/1060 or ATI Radeon R9 series

DirectX: Version 12

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *