فهرست بستن

دانلود بازی Ministry of Broadcast برای کامپیوتر


Ministry of Broadcast یک بازی تک نفره و داستان محور است که جلوه های ویژه سینماتیک و پلتفرمر را در خود جای داده است. طرز تفکر Orwell که در سال ۱۹۸۴ گفته شده، با یک برنامه ی تلویزیونی مدرن ترکیب شده است و قرار است شما در این برنامه شرکت کنید تا بتوانید دوباره خانواده ی خود را ببینید. داستان بازی از جایی شروع می شود که دیواری در شهر کشیده می شود و شهر را به دو قسمت تقسیم می کند. شما یک سمت دیوار هستید و خانواده شما، در سوی دیگر آن! البته یک برنامه ی تلویزیونی توسط دولت طراحی شده که جایزه ی آن، عبور از این سمت دیوار به سمت دیگر است. شما به عنوان یک داوطلب در این مسابقه تلویزیونی شرکت می کنید اما خیلی زود متوجه می شوید که همه چیز آن طور که گفته شده است، نیست.

بازی Ministry of Broadcast از آثار کلاسیک موفقی همچون Prince of Persia (1989) و Oddworld: Abe’s Exoddus الهام گرفته است و می خواهد همان حال و هوای پلتفرمر سینماتیک را به شما تقدیم کند. حرکات دقیق، پرش های صحیح و بازخوردهای به موقع می تواند جان شما را نجات دهد. برای رسیدن به آزادی، شما باید کاراکتر اصلی بازی را به درستی هدایت کنید و در محیط های مختلف بازی، بر مکانیزم های طراحی شده توسط برنامه تلویزیونی The Wall Show پیروز شوید. تنوع خطرات، محیط پیچیده که مملوء از موانع است و عدم قطعیت چالش ها، باعث شده تا بازی Ministry of Broadcast یک اثر فاخر ایندی برای سال ۲۰۲۰ میلادی شناخته شود. بخش عظیمی از داستان بازی با پیشروی و گذر از محیط های مختلف، با انیمیشن های روان و سکانس های جذاب روایت می شود و قرار نیست پیچیدگی خاصی را از لحاظ داستان شاهد باشیم.

Ministry of Broadcast PC-PLAZA

دانلود-بازی-Ministry-of-Broadcast

info

A country divided by The Wall. To cross it and reach your family, you must compete on – and win – a reality TV show broadcast by the Regime. Ministry of Broadcast is a narrative-driven single player cinematic platformer mixing Orwell’s 1984 with modern reality TV. Rife with dark humor, sarcastic quips, and a general absurdity of the system.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.2Ghz+

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1GB

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *