فهرست بستن

دانلود بازی MISTOVER برای کامپیوتر


همه امیدها از دست رفته است و موجودات وحشتناک، حمله وحشیانه ای را به زمین صورت داده اند. بازی MISTOVER در مورد موجوداتی است که نسل بشر را به سمت انقراض سوق می دهند و خیلی زود شرایط بحرانی را ایجاد می کنند. دیوارهای ناامیدی به بلندترین حالت خودشان رسیده اند و گردابی بزرگی همه را فرا گرفته است. ناگهان از میان همه این ناامیدی ها معجزه ای رخ می دهد و همه ناپدید می شوند. بازماندگان برای جلوگیری از حمله بعدی این موجودات گروهی به نام Corps را تشکیل می دهند و به سمت گرداب حرکت می کنند. شما رئیس Corps هستید و باید رازهای حوادث وحشتناکی که روی می دهند را کشف کنید. تیم شما کاملا بی دفاع ضعیف است و هنوز هم رخت ناامیدی روی آنها دیده می شود.

سوال اینجاست که آیا نسل بشر می تواند از خودش مراقبت کند و سرنوشت آدمیان بعد از خودش را در امنیت کامل نگه دارد؟ شما دائما در تضاد شخصیتی قرار می گیرد و حرص و طمع در برابر رضایت از عملکرد قرار می گیرد. دید شما در بازی کاملا محدود است و کمی در مورد اکتشاف دیگر مناطق خلل ایجاد می کند. ارتقا تنها راه برای پیروزی نیست و سازندگان بازی تاکتیک و استراتژی را بسیار مهم تر از ارتقای نیروها یا تعداد آن ها می دانند. پس فرصت را از دست ندهید و تا می توانید از میدان نبرد نهایت استفاده را ببرید. نوبت دشمن را در نظر داشته باشید و هیچگاه بهترین نیروهای خود را در خطر مرگ قرار ندهید.

MISTOVER PC-SKIDROW

دانلود-بازی-MISTOVER

در بازی MISTOVER باید سعی کنید که از مهارت های خود استفاده کنید و تشکل های موثری را در کورپس ایجاد کنید. فراموش نکنید که حتی بهترین اعضای تیم شما هم از ضربان قلب برخوردار هستند و تنها یک بار می توانند برای شما خدمت کنند. ۵ منطقه مختلف در بازی وجود دارد و می توانید ۴۰ ساعت گیم پلی هیجان انگیز را تجربه کنید. نبردها مبتنی بر RPG نوبتی هستند و براساس انتخاب های شما شرایط تغییر پیدا می کند. برای زنده ماندن باید استراتژی های خاصی داشته باشید و همواره در نبردهای ساده تاکتیک های خود را تمرین کنید. ۸ کلاس مختلف در کورپس وجود دارد و باید مهارت های جدید و توانایی های خاص را به آن اضافه کنید. استراتژی کلی شما تغییر سرنوشت بشریت است و چشم امید همگان به شما است.

کورپس را از شرایط مه آلودش خارج کنید و به اعضای گروه خود نشان دهید که امید همچنان می تواند در هر شرایطی برقرار باشد. یکی از شرایط تاثیرگذار در نبردها، مه غلیظی است که گاهی اوقات روی دشمنان و تیم شما سایه می اندازد و کار را سخت می کند. تقویت اعضای کورپس بسیار مهم است و هر نیرویی نمی تواند در برابر دشمنان و باس های قوی دوام داشته باشد. پیچ و تاب های بازی MISTOVER عالی است و هر عملکرد شما می تواند روی سرنوشت کاراکترها هم تاثیرگذار باشد. جهان بازی آنقدر پیچ و تاب و زیبایی دارد که هر بازیکنی انگیزه لازم برای اکتشاف آن را دارد و تا انتها می توانید درگیر یافتن روش هایی برای گشتن بیشتر در آن باشید.

info

The unexpected appearance of the Vortex, Pillar of Despair, unleashed dreadful creatures that brutally raided the world. Defenseless and vulnerable, mankind was soon on the verge of extinction. When all hope was lost, a miracle happened and the creatures suddenly vanished. Desperate to prevent the next invasion, the survivors created a group called the ‘Corps’ that journeys into the Vortex from whence the creatures emerged. You will lead the Corps to reveal the secrets behind the incidents.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64bit)

Processor: i5 2500 3.3GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 450 / DirectX 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64bit)

Processor: i5 3470 3.2GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 / DirectX 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *