فهرست بستن

دانلود بازی Obey Me – Halloween and Christmas برای کامپیوتر


بازی Obey Me یک اثر اکشن سه‌بعدی است که مقابله‌ی شخصیت اصلی بازی با انبوهی از شیاطین را به نمایش می‌گذارد. در این بای شما باید نبرد عظیمی را دربرابر گروه بهشتی و جهنمی را تجربه کنید که گویا تعیین کننده سرنوشت نهایی بازی هم خواهد بود. روح انسان‌ها در معرض خطر قرار دارد و ونسا هلد به‌عنوان کسی که می‌تواند به این وضعیت خاتمه دهد، از نیروهای خود برای ایجاد توازن در جنگ استفاده می‌کند. شما در شهری مملو از خطر حطرکت می‌کنید و باید در نهایت راه خود را از بین انبوهی از دشمنان پیدا کنید. سعی کنید مکان‌های جدید را بازگشایی کرده و مهارت‌های بیشتری یاد بگیرید. همه‌ی منطقه‌ها دچار تغییر و تحول می‌شوند و این مهارت شما است که می‌تواند بر آن‌ها فائق آید. بیاد داشته باشید که ابتدا باید مهارت‌های منحصربه‌فرد شخصیت خود را شناسایی کرده و سپس وارد نبرد شوید.

Obey Me Halloween and Christmas PC-CHRONOS

آپدیت جدید Halloween and Christmas Skin Pack اضافه شد

دانلود-بازی-Obey-Me

بازی Obey Me را می‌توانید همراه با یک دوست تجربه کرده و وارد بخش کوآپ شوید. این بخش جذاب‌تر است و به‌دلیل وجود همکاری آگاهانه، کار شما برای نبرد با دشمنان راحت‌تر می‌کند. چندین سلاح مختلف می‌توانید بدست بیاورید و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها را هم بیاموزید. توانایی‌های خود را شناسایی کنید و نقاط برتری خود را نسبت به دشمن بیشتر و بیشتر کنید. روح دشمنانی که شکست داده‌اید را می‌توانید جمع کرده و تحولات عظیمی را به‌واسطه ارتقا نیروهای خود، در شخصیت اصلی بازی ایجاد کنید. محیط بازی از رنگ‌های تیره رنگ تشکیل شده است و همین هم جلوه‌های نورانی و استفاده از رنگ‌های درخشان را بیش از پیش در چشم بازیکن زیباتر می‌کند. می‌توانید به درخت مهارت‌های خود سر زده و رفته رفته شخصیت خود را پخته‌تر کنید. بیاد داشته باشید که شهر در حال نابودی کامل است و شما باید در جستجوی اسراری برای نجات آن باشید. باید در مورد این دنیا اطلاعات بیشتری کسب کنید، تا در نهایت شانس‌تان برای بقا بیشتر شود.

info

Obey Me is a frantic 3D Brawler that revolves around a duo of misfit demons as they fight hordes of mutants, hellish fiends and angelical contraptions alike.

In a time and age much like our own, Heaven and Hell are locked in an eternal conflict where the souls of Mankind are at stake. Vanessa Held, a lowly Soul Huntress, and her Hellhound companion, Monty, could be the ones to tip the balance of the war with their own hands.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX9 (shader model 3.0) capabilities

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. مسیر اکسترکت را یک آدرس کوتاه مثل D: / Games انتخاب کنید.

3) بازی به صورت از پیش کرک شده بوده و تنها کافیست آن را اجرا کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *