فهرست بستن

دانلود بازی Peaky Blinders Mastermind برای کامپیوتر


بازی Peaky Blinders Mastermind اثری ماجراجویانه و معمایی می‌باشد که از سریال تلویزیونی محبوب پیکی بلایندرز اقتباس‌گرفته و قرار است شما را به ماجراهای همان دوران ببرد. شما باید شخصیت‌های محبوب این سریال تلویزیونی را کنترل کرده و نقشه‌هایی کاملا هماهنگ و بدون نقص را اجرا نمایید. این بازی توانسته تمامی المان‌های مهم در تجربه‌ی یک بازی فکری و معمایی را پیاده کند و اگر تابحال این سریال را تماشا نکرده‌اید، انقدر این بازی جذاب است که شما را مجاب به تماشای آن خواهد کرد. بازی پیکی بلایندرز توانسته معماهای جدیدی را به بازی‌های رایانه‌ای تقدیم کند که تابحال مشابه آن را ندیده‌اید؛ به‌همین سبب جدای از تبلیغاتی که برای اسم این اثر می‌شود، شما می‌توانید با یکی از بازی‌های موفق سال ۲۰۲۰ روبرو شوید.

Peaky Blinders Mastermind PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Peaky-Blinders-Mastermind

به بیرمنگهام خوش آمدید! بازی Peaky Blinders Mastermind در دوران پس از “جنگ بزرگ” روایت می‌شود، دقیقا پیش از ماجراهای قبل از فصل اول این سریال تلویزیونی. به خانواده‌ی گانگستر و جنایتکار شلبی ملحق شده و نحوه‌ی شکل‌گیری شخصیت تامی را به چشم خود ببینید. نقشه‌های شرور تامی برای تبدیل‌شدن به مغز نابغه‌ی پیکی بلایندرز را در این بازی تجربه خواهید کرد و خود را به دیگران ثابت می‌کنید. این بازی سعی دارد تا توانایی‌های تامی در طراحی نقشه‌ها و سناریوهای پیچیده‌ای که در سرش می‌گذرند را به شما نشان دهد. شما در این بازی کنترل اعضای اصلی خانواده‌ی شلبی را بدست گرفته که آرتور، پلی و … را شامل خواهد شد.مسیر حرکت هریک از کاراکترها را طراحی کرده و به‌عقب بازگردانید تا بتوانید نقشه‌ی شوم خود را بدون هیچ عیب و ایرادی پیاده‌سازی کنید.

info

Peaky Blinders: Mastermind is a puzzle-adventure game, based on the multi-award-winning BBC and Netflix TV show.

Welcome to Birmingham, during the aftermath of the Great War. Set right before the events of Season One, Peaky Blinders: Mastermind lets you join the Shelby family’s criminal gang. Follow the rise of Tommy as he successfully uncovers a sinister plot to put the family out of business, proving himself worthy of being the true mastermind of the Peaky Blinders.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8.1/10 x64

Processor: Intel i5-760 (4*2800) or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *