فهرست بستن

دانلود بازی Ratropolis برای کامپیوتر


بازی Ratropolis در سبک روگ لایت عرضه شده است و می‌توانید ترکیبی از گیم‌پلی استراتژیک و دفاع از برج را در آن تجربه کنید. در این اثر شما باید موش کوچکی را به سمت راهروهای ایمن هدایت کرده و از وی در برابر درندگان و موجودات عجیب محافظت کنید. شما باید ایمنی وی را تامین کرده و اجازه دهید که تاریخ این موش صحرایی را همراه به یاد داشته باشد. برای اجرای دستورات استراتژیک این بازی، می‌توانید از بیش از ۵۰۰ کارت اقتصادی، ساختمانی، نظامی و مهارتی استفاده کنید. همه‌ی باس‌های بازی دارای ۸ کارت اضافی هستند و شما کار سختی برای ساخت پایگاه و محافظت از آن خواهید داشت.

شما باید از موش‌های بیشتری که در آینده خواهید داشت، دربرابر امواج حمله‌ی دشمنان محافظت کنید. می‌توانید کارت‌های خود را بیشتر کرده و یا آن‌ها را ارتقا دهید. در پایگاه، شما باید یک رهبر واقعی باشید و اجازه ندهید که تیم به سمت شکست راهی شود. دفاع از موش‌های پایگاه، یک چالش بزرگ خواهد بود و شما در این راه می‌توانید از مشاورین دفاعی نیز کمک بگیرید. برای ساخت پایگاه بهتر، می‌توانید از مشاورین امور مالی کمک گرفته و رهبر قدرتمندی باشید. این موش‌ها هنگام بروز هرج و مرج، می‌توانند گزینه‌های بهتری را پیش روی شما قرار دهند. هنگامی که شهر در حال سقوط است، مبارزات شما پایان خواهد یافت. باید تلاش کنید که از این پایان‌ها یک آغاز نو ساخته و دوباره متولد شوید.

Ratropolis PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Ratropolis

شما می‌توانید در بازی Ratropolis کارت‌های جدید را بازگشایی کرده و تجربه‌ی جدیدی را در حملات خود کسب کنید. بازی گیم‌پلی بی‌نظیری دارد و عناصر دفاعی در سیستم راگ لایت بازی دیده می‌شود. بازی بسیار اعتیادآور است و می‌توانید آن را بسیار سریع دنبال کنید. بازی دارای ۶ پایان منحصربه‌فرد است و هرکدام نیز ماجراجویی خاص خود را به همراه خواهد داشت. بنابراین فرصت را از دست نداده و این تجربه‌ی خاص را بچشید.

info

Ratropolis combines roguelite, deck building, and tower defense with real time strategy gameplay. Lead your small rat outpost to safety and defend your rat citizens from predators and monstrous creatures. Build the largest ‘Ratropolis!’ and etch your name into rat history!

Choose from over 500 cards of economy, building, military, and skill types to execute your strategic command. All leaders begin their journey with a deck of 8 basic cards. Building an efficient deck is key for protecting your rats from waves of rat-thirsty enemies. Add, remove and upgrade your cards to create a deck worthy of a true leader!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Window 7, 8, 10 (64-bits)

Processor: 2.4 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512MB Video Ram.

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Minimum resolution: 1280×720, recomended FULL HD 1920×1080.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Window 10 (64-bits)

Processor: 3.2 Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 1GB Video Ram

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Minimum resolution: 1280×720, recomended FULL HD 1920×1080.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *