فهرست بستن

دانلود بازی Remnant From the Ashes برای کامپیوتر


آموزش نصب آپدیت Venom:

کاربران عزیز، همان طور که اطلاع دارید، ریلیز قدیمی HOODLUM پیش از انتشار رسمی بازی بود و برای کسانی بود که بازی را پیش خرید کرده اند. حال، بازی به صورت رسمی در 20م آگوست 2019 منتشر شده است و گروه HOODLUM به جای انتشار یک آپدیت ساده و سبک برای روز انتشار بازی، یک نسخه ی حجیم به نام REPACK از بازی منتشر کرده است!

اگر نسخه ی قدیمی بازی را دانلود کرده اید، هیچ نگران نباشید. فقط کافیست تا آپدیت Venom را بر روی بازی خود نصب کنید تا به نسخه ی REPACK بازی شما آپدیت شود. در ضمن، کرک موجود در آپدیت Venom، قابلیت آنلاین در سرورهای هکی را داراست. برای نصب این آپدیت، بدین ترتیب عمل کنید:

1) ابتدا نسخه ی قدیمی HOODLUM را نصب کنید.

2) آپدیت را دانلود کرده و اکسترکت کنید. با اجرای فایل Remnant From the Ashes XDelta.exe اقدام به نصب آپدیت کنید. محل نصب آپدیت را دقیقا فولدر بازی خود انتخاب کنید. دقت کنید که حدود 15گیگ باید فضای خالی در درایو خود داشته باشید تا آپدیت بدون مشکل نصب شود.

3) پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید تا بازی کرک شود.

4) بازی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین کرک شده است. بحث کرک آفلاین که مشخص است. برای کرک آنلاین، کافیست کلاینت Steam را نصب کرده و وارد اکانت خود شوید. حال توسط فایل اجرایی Remnant-Win64-Shipping.exe بازی را اجرا کنید و به بخش آنلاین مراجعه کنید. اگر سایر کاربران کرکی حضور داشته باشند، با آن ها می توانید بازی کنید.

—————–

آموزش رفع مشکل هنگ کردن بازی:

اگر می خواهید از بخش سینگل پلیر بازی استفاده کنید، برای جلوگیری از هنگ کردن، لطفا مراحل ذیل را انجام دهید:

1) ابتدا کاراکتر خود را شخصی سازی کرده و آن را ایجاد کنید.

2) در بخش Play Game، لطفا حالت بازی خود را از Friends Only به Offline تغییر دهید.

—————–

آموزش نصب بازی:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *