فهرست بستن

دانلود بازی Sekiro Shadows Die Twice GOTY Edition برای کامپیوتر


آموزش نصب نسخه CHRONOS:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. دقت کنید که مسیر اکسترکت بازی یک آدرس کوتاه مثل D: / Games باشد تا آدرس فولدرها طولانی نشود.

3) اگر می‌خواهید به‌صورت آفلاین بازی را تجربه کنید، لطفا محتوای درون پوشه “Crack_OFFLINE” را در فولدر بازی خود یعنی پوشه “Sekiro – Shadows Die Twice” کپی و جایگزین کنید (دو کرک CHRONOS و demde موجود است). اگر می‌خواهید به‌صورت آنلاین بازی را تجربه کنید، لطفا محتوای درون پوشه “Crack_ONLINE” را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید.

4) بازی را توسط فایل اجرایی “sekiro.exe” به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

—————–

آموزش کرک آنلاین بازی در نسخه GOTY:

1) پس از دانلود نسخه CHRONOS، فولدری به نام Crack_ONLINE در محتوای دانلودی شما قرار دارد. لطفا محتوای درون این پوشه را در فولدر بازی خود یعنی پوشه “Sekiro – Shadows Die Twice” کپی و جایگزین کنید.

2) از نصب بودن کلاینت استیم بر روی سیستم خود مطمئن شوید. استیم را از اینجا می توانید دانلود و نصب کنید. پس از نصب، حتما یک بار استیم را اجرا کنید تا آپدیت های مورد نیاز خود را دانلود کند.

3) به فولدر بازی خود مراجعه کنید. فایل “app_ownership” را اجرا کنید تا کرک آنلاین برای شما فعال شود.

4) بازی را می توانید اجرا کنید.

—————–

آموزش نصب نسخه CODEX و رسیدن به ریلیز GOTY:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) آپدیت های v1.03 و v1.04 را بر روی بازی خود نصب کنید. سپس محتوای درون پوشه CODEX در فایل دانلودی آپدیت v1.04 را مثل کرک، بر روی بازی خود کپی و جایگزین کنید.

6) آپدیت v1.05 که همان آپدیت GOTY می باشد را دانلود و اکسترکت کنید. محتوای درون پوشه Update را درون فولدر بازی خود کپی کنید و با اجرای “Sekiro.Update.v1.05.bat” اجازه بدهید تا آپدیت نصب شود. سپس محتوای درون پوشه Crack در فایل دانلودی خود را کپی کرده و در محل نصب بازی، جایگزین نمایید.

7) بازی را می توانید اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *