فهرست بستن

دانلود بازی Shards of Azuria برای کامپیوتر


Shards of Azuria یک بازی ساخت و ساز ایزومتریک است که می توانید با شخصیت ها و دنیاهای متنوع تجربه کنید. شما در حالی بیدار می شوید که شهری ئر از ماجراهای بسیار در انتظار شما است و باید با استقبال اهالی منطقه آزوریا ماموریت خود را شروع کنید. بازی تجربه ای غنی از مسیریابی و ساخت و ساز است و باید توانایی های خود را مدام بیشتر کنید. تلاش های خلاقانه شما اهمیت زیادی در بازی دارد و باید خانه ای بسازید که قدرت بسیاری در برابر بلایا داشته باشد و شروران شیطانی نتوانند ضرری به آن برسانند. این بازی از یک سیستم جذاب با بیش از ۹۰ دستورالعمل تشکیل شده است که هرکدام باعث رونق بخشیدن به ساخت و ساز می شود و تجهیزات جدیدی را در اختیار شما می گذارد. ۱۵ توانایی برای شخصیت شما شمرده شده است که در سه کلاس جمع بندی شده اند. NPC های بازی دیالوگ های جذابی دارند و بیش از ۲۰ کوئیست داستانی را با آنها تجربه خواهید کرد. شما باید مناطق مختلف را کشف کنید و سپس در آن به ساخت و ساز مشغول شوید.

Shards of Azuria PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Shards-of-Azuria

بازی Shards of Azuria شامل باس فایل های جذاب است و مبارزات شما را وارد لول های جدیدی می کند. طراحی مناطق کاملا اختیاری است و باید سفارشی سازی های گسترده ای در کلیت بازی انجام دهید. قابلیت Paint Blaster باعث می شود که محیط رنگ پذیر باشد و شما بتوانید سازه های خود را از هم دیگر تفکیک کنید. شخصیت شما کاملا سرگردان است و حتی در ابتدای داستان شما متوجه هیچ چیز نمی شوید. او باید خانه ای برای خود بسازد و از این آشفتگی نجات پیدا کند. خانه شما توانایی های زیادی را شامل می شود و باعث می شود که بقیه ساکنین بتوانند به شما اعتماد کنند. نقشه کوچکی از موقعیت خود را نیز در هر منطفه می توانید مشاهده کنید.

info

Shards of Azuria is an isometric, craft and build RPG. Create a character and a new world, then start your adventure by waking up in town. You are greeted by the locals of Azuria and begin to find your way around. The inhabitants of Azuria will assist you on your journey, helping you obtain many Abilities or to satisfy your creative endeavour. Wander into the unknown, build a home and become strong enough to face the lurking evil.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7, 8, 10

Processor: Intel 2.0Ghz Dual Core

Memory: 1 GB RAM

Graphics: DirectX 9c compatiable graphics card

DirectX: Version 9.0c

Storage: 400 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *