فهرست بستن

دانلود بازی Silent Hill 4 The Room برای کامپیوتر


در بازی Silent Hill 4: The Room قرار است که اتاقی پر از کابوس‌های همه جانبه را شاهد باشیم. هنری تاونشند شخصیت اصلی این ماجرا است که در آپارتمان خود گرفتار شده است و تنها راه فرار وی نیز از طریق یک درگاه مرموز خواهد بود. او در ادامه با واقعیت وحشت‌آوری روبرو می‌شود و متوجه می‌شویم که همه چیز پیرامون یک آزمایش روی سلامت عقل وی کار دارد. در این بازی محیط‌های وحشت‌آوری را خواهیم دید که در گوشه گوشه‌ی بازی جریان دارد و او باید راه فرار خود از این کابوس را پیدا کند.

در بازی Silent Hill 4 داستانی هیجان انگیز از یکی از ترسناک‌ترین سری بازی‌های تمام دوران را خواهیم داشت که یقینا گیمری را نمی‌توان پیدا کرد که نام سایلنت هیل را تاکنون نشنیده باشد. از ویژگی‌های مهم این بازی می‌توانیم به ماجراجویی چندخطی و پیچیده آن اشاره کنیم که از شاخصه‌های اصلی این سری است و بازهم با پیچ و تاب‌های خاص سری سایلنت هیل می‌توانیم آن‌ها را تجربه کنیم. در این بازی توطئه‌های هیجان انگیزی را خواهیم دید که در ماجراجویی‌ها خودشان را نشان می‌دهد و کم کم آشنایی بیشتری با آن‌ها پیدا خواهیم کرد.

Silent Hill 4 The Room v1.0 (40452) PC-GOG

دانلود-بازی-Silent-Hill-4-The-Room

در بازی Silent Hill 4: The Room هیولاهای جدید همراه با ارواحی را خواهیم دید که فیزیک خاص خودشان را دارند و با انجام کارهای مختلف، قوانین فیزیک را مختل می‌کنند. شما باید از این موجودات دور شده و تا حد امکان به‌دنبال راه فرار به‌سمت مسیر اصلی باشید. بازی از نظر بصری، جذابیت‌های بالایی دارد و آن اتمسفر ترسناک همیشگی را می‌توانیم شاهد باشیم. گیم‌پلی بازی در دو حالت اول شخص و سوم شخص جریان دارد و اولین‌باری است که این مجموعه با چنین سیستمی روانه بازار شده است. محیط‌های جدیدی را نیز خواهیم دید که از جمله‌ی آن‌ها می‌توانیم به جنگل آخرالزمانی و زندان وحشتناک بازی اشاره کنیم.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس دیتای رسمی GOG فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۲٫۴گیگابایت به ۱٫۶گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱ الی ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۳٫۴گیگابایت است.
  • از دو فایل “dxcfg.exe” و “SH4Config.exe” می توانید برای تنظیمات گرافیک و گیم‌پد استفاده کنید.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Henry Townshend finds himself trapped in his apartment and the only escape is through a mysterious portal that leads to a horrifying alternate reality. With gruesome sights around every corner and his sanity being tested, he must find his way out of this nightmare. Enter The Room, a thrilling story in the most terrifying game series of all time.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows 7 / 8 / 10

Processor: 1.8 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 3D graphics card compatible with DirectX 9.0c and 256 MB VRAM

Storage: 5 GB

Other: XInput controllers are partially supported (right stick may not be possible to bind). Most common DirectInput controllers are supported. Please refer to the recommended button layout available here.

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *