فهرست بستن

دانلود بازی Something Ate My Alien برای کامپیوتر


Something Ate My Alien یک بازی پلتفورمر دو بعدی است که روی کند و کاو در جهان بازی و حل معماهای مختلف استوار شده است. شما در این بازی نقش AI Antalasia را برعهده خواهید داشت و همزمان باید لکه‌ی حباب مانندی از دنیای بیگانه را نیز کنترل کنید تا در نهایت بتوانید سیاره‌های جدیدی که موفق به دیدار آن‌ها می‌شوید را کشف کنید. وظیفه شما در بازی چنین است که باید از طریق دنیاهای مختلف به سطح زمین دسترسی داشته و هر آنچیزی که دزدان دریایی از شما ربوده‌اند را پیدا کنید. در طول این ماجراجویی، شما با خطرات زیادی روبرو خواهید شد که هرکدام زیست محیطی هستند و می‌توانند جان شما را به خطر بیندازند. باید با حیوانات وحشی مبارزه کرده و رمزهای رازهای گوناگون هر منطقه را کشف کنید. سعی کنید که اکسیژن خود را هدر نداده و هرچه بیشتر در این دنیای مخوف زنده بمانید. از دست رفتن اکسیژن بسیار خطرناک‌تر از حمله‌ی هر موجودی است و می‌تواند پایانی بر دنیای شما باشد.

Something Ate My Alien PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Something-Ate-My-Alien

مطالب مرتبط

در بازی Something Ate My Alien ۴ سیاره مختلف وجود دارد که باید تا حد امکان آن‌ها را غارت کرده و به هدف خود برسید. گنج‌های مختلفی در هر منطقه از بازی وجود دارد که تنها با حل کردن تمام پازل‌های آن، در دسترس شما خواهد بود. ایستگاه‌های شارژ اکسیژن را پیدا کرده و زنده بمانید. گاهی اوقات این ایستگاه‌ها واقعی نیستند و تنها موانع محیطی هستند که شما را گول می‌زنند. باید با تجربه‌ی خود به چنین مواردی آشنایی داشته باشید. انرژی و تجهیزات شما قابل ارتقا است و می‌توانید مدل‌های جدیدی از سلاح‌ها را نیز ساخته و به مصاف دشمنان خود بروید. اچیومنت‌ها بخش دیگری از بازی هستند که باید آن‌ها را پیدا کرده و هرچه بیشتر مهارت خود را در بازی به نمایش گذارید. نبردهای بزرگ‌تر کم کم از راه خواهند رسید و این شما هستید باید با شکست دادن آن‌ها، رازهای بزرگ‌تری از این منطقه را کشف کرده و بازگو کنید.

info

Something Ate My Alien is a 2D, digging and puzzle platformer game where you take the role of the AI Antalasia, and control your little Alien blobs to explore the planets you visit! Your task is to dig through the ground of the different worlds and find all the items required by the pirate that is hijacking you. During the adventure on each planet you have to battle environmental dangers, fight off wildlife, solve secret puzzle chambers, and all this while surviving on a depleting oxygen supply and a threat far scarier than the local wildlife.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or newer

Processor: Intel Core i3 or similar

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000 or better. 1GB VRAM

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 or newer

Processor: Intel i3 or newer

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 11 Compatible card. 2GB VRAM

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *