فهرست بستن

دانلود بازی Stranded Sails Explorers of the Cursed Islands برای کامپیوتر


بازی Stranded Sails اثری جهان آزاد و کاوشگرایانه است که مملوء از ماجراجویی های جذاب و اتفاقات جدید است. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما و تمامی افرادی که در کشتی هستید، به جزیره ای ناآشنا اصابت می کنید و مجبور می شوید که باقی زندگی خود را در این جزیره ی اسرارآمیز به سر کنید. شما باید برای زنده ماندن خود تلاش کرده و اسرار گوناگونی که در قلب این جزیره نهادینه شده اند را حل نمایید و سرانجام از آن فرار کنید. این بازی از سری آثار شبیه ساز زندگی کشاورزی است که المان های نقش آفرینی را در خود جای داده و محیط گیم پلی بازی کاملا دلنشین و دوست داشتنی طراحی شده است. هدف نهایی شما در این بازی، ساخت یک کشتی جدید است که باید سرتاسر جزیره را برای پیداکردن اشیاء با ارزش جستجو کنید. وجب به وجب این جزیره را بگردید، محصولات کشاورزی را پرورش بدهید تا زنده بمانید، زندگی روستایی دوست داشتنی را تجربه کنید و از ماموریت های جذابی که به شما القا می شود لذت ببرید.

Stranded Sails Explorers of the Cursed Islands PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Stranded-Sails-Explorers-of-the-Cursed-Islands

مطالب مرتبط

به گفته‌ی استودیوی Lemonbomb Entertainment، بازی Stranded Sails Explorers of the Cursed Islands از عناوینی همچون The Legend of Zelda و سری Harvest Moon الهام گرفته است. با این وجود، این بازی سعی داشته تا استاندارد جدیدی را در المان‌های بقا، گشت و گذار و مراحل داستانی معرفی کند و به نوعی سبک مخصوص به خود را خلق نماید. سازندگان در این باب اظهار داشته‌اند: “ارتباط نزدیکی بین کشاورزی، آشپزی، ساخت و ساز، گشت و گذار، ماجراجویی و بقا وجود دارد. این سیستم باعث می‌شود بازی‌باز در عین تفکر و تعمل، از این عنوان لذت ببرد.”

برخی از ویژگی های بازی Stranded Sails:

  • عنوانی جهان‌باز و مملوء از اسرار و ماموریت‌های مختلف.
  • برای جستجوی جزایر مختلف، باید پایگاه خود را بوجود آورده و به ساخت کشتی مشغول شوید.
  • به کشاورزی و پخت و پز مشغول شوید تا زنده بمانید؛ برای خدمه‌ی خود غذا فراهم کنید و از این طریق میزان شادی آن‌ها را افزایش دهید.
  • به استخدام و مدیریت خدمه بپردازرید و به عنوان یک ناخدا، خود را به اثبات رسانید.
  • جزایر مختلفی را جستجو نمایید و انواع گنج‌ها را بدست آورید.
  • به مبارزه با موجودات فراطبیعی بپردازید.
  • اسرار جزایر طلسم شده را کشف نمایید.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم‌فا

info

Along with your crew you are ship-wrecked on a mysterious archipelago. As the son/daughter of the gravely injured captain you take charge and set up a camp for the survivors. Since food resources are limited you plant your own crops and establish a small farm. Your goal is to eventually build a new ship. So you search all islands for useful treasures and forage deeper and deeper into the wilderness. On your excursions many exciting quests await you – as well as numerous dangers and threats. Will you solve the secret of the cursed islands? It’s the only way to escape. Awaken the adventurer deep inside!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Dual-Core: 2Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4000 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *