فهرست بستن

دانلود بازی The Dark Crystal Age of Resistance Tactics برای کامپیوتر


در بازی The Dark Crystal Age of Resistance Tactics شما رهبری گروه مقاومت تازه کاری را بدست خواهید گرفت که ساکن Gelfing هستند و می خواهند علیه حاکمان ظالم خود قیام کنند. اسم این گروه ظالم Skeksis است و شما بیش از ۵۰ماموریت مبارزه ای علیه آن ها خواهید داشت. فضای بازی از المان های نقش آفرینی و مبارزات استراتژی نوبتی استفاده می کند. این بازی توسط استودیو BonusXP توسعه یافته و EN Masse Entertainment آن را در شبکه استیم منتشر کرده است. در مسیر این مبارزات شما می توانید متحدین جدیدی برای خود استخدام کرده و شخصی سازی کنید. به آن ها وظایف مختلف اعمال کنید، توانایی های آن ها را مدیریت کرده و با اسلحه منحصر به فرد تجهیزشان کنید تا در نبردها پیروز شوند. بیش از ۱۴کاراکتر در این بازی وجود دارند که همگی آن ها قابل انتخاب هستند و تمامی آن ها از شخصیت های اصلی سریال محبوب نتفلیکس با همین عنوان انتخاب شده اند.

در بازی The Dark Crystal Age of Resistance Tactics می توانید تیم مورد نظر خود را بسازید و در مبارزات استراتژیک برای پیروزی بجنگید تا سرانجام قدرت فرمانروایی را از Skeksis بگیرید و روشنایی را به Gelfing که خانه ی همیشگی Thra هست، بازگردانید. پشتیبانی کامل از گیم پد در این بازی لحاظ شده است و گیم پلی آن تنها دارای حالت سینگل پلیر (تک نفره) است. داستان خیالی این بازی فضایی پیچیده دارد که مملوء از موجودات اسرارآمیز از سرزمین های دوردست می باشد. فضای فانتزی و داستانی هیجان انگیز پیش روی شماست که اگر از طرفداران این سری انیمیشن باشید، می تواند شما را بسیار سرگرم خود کند. قبیله های مختلف Gelfing را گرد هم آورید، متحدینی قدرتمند بسازید، آن ها را در مبارزات مختلف رهبری کنید و موفقیت و آزادی را از آن مردم این سرزمین کنید.

The Dark Crystal Age of Resistance Tactics PC-CODEX

دانلود-بازی-The-Dark-Crystal-Age-of-Resistance-Tactics

info

In The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, you will lead a fledgling resistance of Gelfling against their oppressive overlords, the Skeksis, across more than 50 unique turn-based tactics RPG battles. Along the way, you will recruit and customize new allies by assigning them jobs, modifying their abilities, and outfitting them with equipment to ensure victory. With 14 playable characters, including familiar faces from the classic film and the new Netflix original series, build your own teams and devise winning strategies to overthrow the rule of the Skeksis and restore light to the Gelfling homeworld of Thra!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8 or higher 64-bit operating system

Processor: Intel i5 or better processor 2.4GHz+

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB video card

DirectX: Version 10

Storage: 5 GB available space

Additional Notes: Supports direct input compatible controllers and Bluetooth controllers.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *