فهرست بستن

دانلود بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild v1.5.0 برای کامپیوتر


همانطور که داستان بازی Breath of the Wild به دل می‌نشیند و مخاطب را همراه می‌کند، روند کلی بازی و گیم‌پلی نیز به راحتی و به سرعت به مکانیسم‌های آشنایی تبدیل می‌شود که استفاده از آن‌ها در مبارزات و حل کردن پازل‌ها بدون هیچ چالشی همراه خواهد بود. لینک هر ویژگی جدیدی که به دست می‌آورد، هر کار جدیدی که یاد می‌گیرد و هر جای جدیدی که می‌رود شما باعث آن بوده‌اید. این همراهی با کاراکتر در طول بازی و پیشرفت با یکدیگر، یکی از بزرگ‌ترین لذت‌هایی است که یک بازی نقش‌آفرینی می‌تواند به همراه داشته باشد. بازی به شدت عمیق است و گیم‌پلی آن بعد از ده یا بیست ساعتی که سپری کنید، قابل مقایسه با دقایق اول نیست اما این روند پیشرفت کاملاً تدریجی و قابل درک است و در استفاده از ویژگی‌های لینک گیج نخواهید شد.

The Legend of Zelda Breath of the Wild v1.5.0 PC-FitGirl

دانلود-بازی-The-Legend-of-Zelda-Breath-of-the-Wild

در یک مبارزه به خودتان می‌آیید و می‌بینید که بدون فکر کردن نوع تیر تیرکمان را عوض می‌کنید و حتی از یک کمان با برد بیشتر استفاده می‌کنید و در عین حال لباسی پوشیدید که چند دقیقه‌ای قوی‌ترتان می‌کند و همزمان حواس‌تان هم نیروهای جادویی تبلت‌تان هست. همه‌ی این‌ها بدون آموزش‌های حوصله‌سربر و راهنمایی‌های گاه و بی‌گاه به دست آمده و نشان می‌دهد سازندگان چقدر به فهم و شعور مخاطب احترام گذاشته‌اند.

جدا از المان‌های نقش‌آفرینیِ بازی Breath of the Wild مانند امکان انتخاب دیالوگ، مأموریت‌های جانبی، شخصی‌سازی‌ها، داستانک‌های تو در تو و دنیایی عظیم برای گذشت گذار، بازی در زمینه‌ی اکشن هم ناامیدتان نمی‌کند. به لطف طیف عظیم اسلحه‌ها و تنوع دشمن‌ها، هرگز در طول ده‌ها ساعت احساس نمی‌کنید مبارزات تکرار شدند. هر اسلحه نیز ویژگی‌ها و قدرت خاص خودش را دارد و حتی بعد از مدتی از کار می‌افتد. همین مورد باعث می‌شود یک اسلحه، همه‌کاره نباشد و به آن عادت نکنید. بازی این فرصت را دراختیارتان می‌گذارد تا از سلاحی مانند نیزه، داس، بومرنگ، چنگک و حتی یک تکه چوب و دست استخوانی یک اسکلت هم به عنوان سلاح استفاده کنید.

کمان‌ها و تیرها هم انواع مختلفی دارند و بنا به نیازتان باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. از طرف دیگر باید دشمن‌ها و نقاط ضعف آن‌ها را نیز بشناسید تا با استراتژی و ابزار مناسب سراغ آن‌ها بروید. از دسته‌ای اسکلت گرفته تا یک غول عظیم الجثه، هر مبارزی روش خودش را می‌طلبد که اگر بدون فکر حمله کنید فقط منابعتان را هدر دادید. دشمن‌ها درست مانند لینک سلاح متفاوتی دارند و آن‌قدر باهوش هستند که به خوبی می‌دانند چطور از آن‌ها استفاده کنند. دشمنانِ کوچک‌تر اگر در حین مبارزه اسلحه و زره‌شان را زمین بیاندازند، به سرعت آن‌ها را برمی‌دارند و غول‌ها بنا به نقطه ضعفشان راه ضربه خوردن را می‌بندند.

منبع توضیحات: زومجی

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی VENOM برای کنسول WiiU فشرده سازی شده است.
  • آپدیت بازی v1.5.0/v208 بر روی این نسخه نصب شده و پک کامل بسته الحاقی DLC 3.0 نیز در این نسخه لحاظ گردیده است.
  • داده های Shaders Cache با بیش از ۹۵۷۷ ورودی گوناگون در این نسخه لحاظ گردیده که می تواند به اجرای هرچه روان تر بازی بر روی سیستم شما کمک کند.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. دیتای بازی به تطابق کامل با MD5 رسمی ندارد چرا که فیت گرل برای فشرده سازی بهتر، یک بار آن ها را آنپک و سپس ریپک کرده است.
  • حجم بازی از ۲۴٫۶گیگابایت به حداقل ۵٫۷گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما ۲۰ الی ۳۰ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۷گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۱۸گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Step into a world of adventureForget everything you know about The Legend of Zelda games. Step into a world of discovery, exploration and adventure in The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a boundary-breaking new game in the acclaimed series. Travel across fields, through forests and to mountain peaks as you discover what has become of the ruined kingdom of Hyrule in this stunning open-air adventure.

راهنمای نصب

این بازی از امولاتور WiiU تحت عنوان Cemu استفاده می کند! آخرین نسخه این امولاتور یعنی v1.15.10 در این ریپک فیت گرل لحاظ شده است.

برای اجرای این بازی، تنها داشتن یک سیستم 4هسته ای مناسب و با گرافیک معقول، کافیست! چرا که امولاتور Cemu پیشرفت بسیار زیادی داشته و می تواند بدون افت فریم این بازی را اجرا کند.

در ضمن، ریپک فیت گرل طوری طراحی شده است که اگر در آینده بخواهید نسخه های جدیدتر Cemu را بر روی بازی خود اعمال کنید، هیچ مشکلی نباشد.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *