فهرست بستن

دانلود بازی Trollhunters Defenders of Arcadia برای کامپیوتر


بازی Trollhunters Defenders of Arcadia شما را در نقش جیم لیک جونیور قرار می‌دهد و باید در برابر نقشه‌های زیرکانه ترول موجود در جهانی به‌نام Trollhunters قد علم کنید. بازی از المان‌های کوچکی تشکیل شده است که شما را به درون خود برده و بسیاری از شخصیت‌های محبوب را نیز در کنار شما قرار می‌دهد. نیروهای شیطانی ناشناخته‌ای را در بازی می‌بینیم که برای متوقف کردن زمان دست به کار شده‌اند و هرکدام هم توانایی خاصی دارند. در این میان شما باید سرنوشت جهان را به دست گرفته و توانایی‌های خود را ارتقا دهید.

این ارتقا در طول داستان بازی انجام خواهد پذیرفت و شما می‌توانید خودتان را به‌عنوان یک قهرمان معرفی کنید. به هدف خود فکر کنید و اجازه ندهید که تمرکزتان از رویایی اصلی با دشمن به جای دیگری ختم شود. تیم سازی یکی از نکات مهم در پیروزی است و باید به‌عنوان یک شکارچی زمان را کنترل کرده و به‌دنبال استفاده از مهارت‌های اصلی در مقابله با دشمنان خود باشید. بازی گیم‌پلی ساده‌ای دارد و معماهای ساده‌ای نیز می‌توانند شما را سرگرم کنند. گرافیک بازی ساده و همراه با یک موسیقی اکشن خواهد بود. بازی المان‌های پلتفورمر خوبی هم دارد و متفاوت‌ از آثار دیگر است.

Trollhunters Defenders of Arcadia PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Trollhunters-Defenders-of-Arcadia

در بازی Trollhunters Defenders of Arcadia دیالوگ‌های جذابی را می‌بینیم که به‌صورت اختصاصی توسط سازندگان تولید شده است و روایت کننده داستان ساده‌ی بازی هستند. طراحی و استفاده از رنگ در جهان بازی نیز جالب است و گاهی اوقات فاز فانتزی بازی را بالا می‌برد. شما باید از Arcadia محافظت کرده و اجازه ندهید که بیگانگان قدرنمند، در تصرف آن‌جا موفق عمل کنند. پازل‌های بازی گاهی کودکانه است و گاهی هم برای حل کردن آن‌ها به تفکر بیشتری نیاز خواهید داشت. شما مدام باید از ضربات دشمنان جاخالی داده و بهترین حرکات خود را نشان دهید. بدین ترتیب می‌توانید قهرمان اصلی این جهان باشید.

info

Jump into the world of Trollhunters as Jim Lake Jr. to stop Porgon the Trickster Troll and his sneaky plans! Team up with Claire in couch co-op and also get a helping hand from lots more loved characters to face unknown evil forces and help stop the Time-pocalypse! Upgrade your armour and boost your abilities to become more powerful than ever. The fate of the universe is in your hands!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7

Processor: AMD FX-4350 / Intel Core i5-4460

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R9 280X / GeForce GTX 760

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) حتما مسیر اکسترکت فایل ها را یک آدرس ساده مثل D:Games انتخاب کنید تا آدرس فایل ها طولانی نشود.

3) محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی یعنی پوشه “Game” کپی و جایگزین نمایید. بازی را توسط فایل اجرایی “Trollhunters_x64.exe” به صورت Run as Administrator اجرا نمایید.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *