فهرست بستن

دانلود بازی YesterMorrow v1.0.4.1 برای کامپیوتر


بازی YesterMorrow یک پلتفرمر دوبعدی است که می‌توانید به‌صورت تک نفره آن را تجربه کنید. سکانس‌های اکشن بسیاری را همراه با عناصر پازل در این اثر مشاهده می‌کنیم و ترکیب خلاقانه‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت. داستان بازی بسیار جذاب است و در مورد قهرمانی به‌نام یو خواهد بود. شما باید وی را همراهی کرده و خانواده‌اش را نجات دهید. سرنوشت جهانی که در آن حضور دارید، در دستان شما قرار دارد و باید آن را تغییر دهید. شما باید در دل شب‌های طولانی و پیچیده بازی فرو رفته و به آن پایان دهید. این سفر تنها شامل شما نیست و شخصیت‌های دیگری هم در بازی خواهیم دید. شما باید کم کم برج ساعت مرموز بازی را ترمرم کرده و چرخه‌ی زمان را برعهده‌ی خود بگیرید.

دنیای یو نابود شده و خانواده‌اش نیز ربوده شده‌ است. همه چیز تلاش ناامیدانه قهرمان دوست داشتنی ما را روایت می‌کند و قرار است که آموز‌ش‌های زیادی را در طول این سفر خود داشته باشد. او سفری را در چهار جزیره زیبای بازی دنبال خواهد کرد و باید بر موانع بسیاری غلبه کند. این غلبه می‌تواند دسترسی وی به مکان‌های شگفت انگیز بسیاری را باز کند و همه چیز به سفر در زمان خلاصه شده است. شما باید خود را از چنگال سایه‌ها بیرون کشیده و بهترین اتفاقات را برای خود رقم بزنید.

YesterMorrow v1.0.4.1 PC-GOG

دانلود-بازی-YesterMorrow

در بازی YesterMorrow می‌توانید از شش توانایی منحصربه‌فرد خود استفاده کرده و از آن‌ها برای پاکسازی دنیای خود استفاده کنید. در این بازی جنگل، صحرا، مناطق یخی و محیط‌های دیگری را خواهیم دید که باید تک به تک آن‌ها را دنبال کنید. معماهای مختلفی در روش‌های گوناگون انتظار شما را می‌کشند و باید دنیای فاسد بازی را به یک گلستان تبدیل کنید. تعامل با شخصیت‌های ساکن در این جهان بسیار ساده است و می‌توانید معدن ثروتمندی را پیدا کنید که امکان خریداری مهارت‌های دیگری را برای شما فراهم می‌کند. شما مناطق پنهان بسیاری را در بازی خواهید دید که جوایز ویژه‌ای برای‌تان خواهند داشت.

info

YesterMorrow is a single-player time travelling 2D platformer, mixing action sequences with puzzle elements, all wrapped up in an engaging story about our young hero, Yui, who must save her family and to change the fate of a world that has been plunged into endless night. This can only be done by journeying into the past and repairing the mysterious Clocktower controlling the cycle of time.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX9 (shader model 3.0) capabilities

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *