فهرست بستن

دانلود بازی Zombie Army 4 Dead War برای کامپیوتر


آموزش نصب نسخه EMPRESS:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) کرک فیکس بازی را دانلود کنید. محتوای درون پوشه Crackfix را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید.

——————-

آموزش رفع مشکل اجرای بازی؛ حتی بعد از اعمال کرک فیکس:

1) به فولدر Local Appdata در ویندوز خود مراجعه کنید. و فولدر “ZombieArmy4” را کاملا حذف کنید. محل این فولدر بدین صورت است:

C: / Users / YOUR_USERNAME / AppData / Local

سپس به فولدر Roming مراجعه کنید و فایل emp.bin را جستجو کنید. این فایل را نیز حذف کنید. آدرس این فولدر بدین صورت است:

C: / Users / YOUR_USERNAME / AppData / Roaming

 

2) گویا EMPRESS شورتکات مناسبی برای دورزدن اپیک لانچر استفاده نکرده و نیاز است شما شورتکات جدیدی برای بازی تولید کنید. لطفا به فولدر بازی خود مراجعه کنید، فایل “ZA4_vulkan.exe” را پیدا کرده و روی آن راست کلیک کنید. گزینه Send to => Desktop را انتخاب کنید تا شورتکات بر روی دسکتاپ شما جدید ایجاد شود. حال، بر روی شورتکات ایجادشده بر روی دسکتاپ راست کلیک کنید، بر روی Properties کلیک کنید. در پنجره بازشده، زبانه Shortcut را انتخاب کنید. باکسی به نام Target پیش روی شماست. انتهای این باکس بروید، یک Enter بزنید تا یک فاصله بیفتید، سپس دستور زیر را وارد کرده و بازی را توسط این شورتکات اجرا کنید:

-AUTH_LOGIN=unused -AUTH_PASSWORD=cbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcbcb -AUTH_TYPE=exchangecode -epicapp=CrabTest -epicenv=Prod -EpicPortal -epicusername=”EMPRESS” -epicuserid=3cc70d4e33806f1f49791efddc2e6af4 -epiclocale=en

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *