فهرست بستن

دانلود دوبله فارسی انیمیشن جاسوسان نامحسوس Spies in Disguise 2019


انیمیشن-Spies-in-Disguise-2019

نام انیمیشن: Spies in Disguise – جاسوسان نامحسوس

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۱۰۲ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن جاسوسان نامحسوس (به‌انگلیسی: Spies in Disguise) در مورد داستان یکی از جاسوسان ماهر گروه H.T.U.V است که تبدیل به یک ترسو می‌شود و باید از یک کارمند فناوری برای نجات جهان کمک بگیرد. لنس استرلینگ که هم از دیدگاه خود و از نظر بسیاری به‌عنوان مستحق‌ترین جاسوس جهان شناخته می شود، برای بازبینی یک هواپیمای بدون سرنشین راهی می‌شود. این هواپیما حاوی سلاح‌های خطرناکی همچون M9 است که برای کشتار از آن‌ها استفاده می‌شود. به‌محض اینکه خریدار این سلاح‌ها از ژاپن وارد می شود، فردی به‌نام کیلیان که‌گویا یک تروریست سایبری قدرتمند است، وارد ماجرا می‌شود. استرلینگ بنا به دستور گروه H.T.U.V به‌مرخصی فرستاده می‌شود و خودش با شکست دادن کیمورا و باند تبهکار وی، موفق می‌شود که کیف‌های حاوی سلاح را توسط یک پهباد به جای دیگری منتقل کند. کیلیان در این نبرد شکست می‌خورد و از صحنه فرار می‌کند. استرلینگ بعدها به سازمان برمی‌گردد و متوجه می‌شود که والتر بکت قدرت را به‌دست گرفته است. او دانش‌آموخته خارج از کشور از MIT است که به‌دنبال تجهیز به یک سلاح پیشرفته، از قدرت‌های سازمان سواستفاده می‌کند.

در انیمیشن Spies in Disguise 2019 والتر سعی می‌کند که استرلینگ را متقاعد کرده و یک راه صلح‌آمیز برای نجات جهان جلوی راهش قرار دهد. اما استرلینگ اجازه تکمیل توضیحات را به‌ والتر نمی‌دهد و به او شلیک می‌کند. استرلینگ متوجه می‌شود که باید کیف محموله باید توسط مارسی کپل خالی شده باشد. کپل یک نیروی امنیتی است که فیلم‌هایی از استرلینگ را نشان می‌دهد و او را یک بزدل تمام عیار معرفی می‌کند. در این فیلم دیده می‌شود که استرلینگ با یک هواپیما فرار کرده و در کلاه‌برداری صورت گرفته سلاح‌ها نقش اول را برعهده داشته است. به‌همین دلیل او خائن شناخته می‌شود و اعتراضات وی هم فایده‌ای برایش ندارد. H.T.U.V تصمیم می‌گیرد که او را مورد پیگرد قانونی قرار دهد و استرلینگ هم چاره‌ای جز فرار پیدا نمی‌کند.

انیمیشن Spies in Disguise 2019 ادامه پیدا می‌کند و استرلینگ در جریان اثبات بی‌گناهی خود، قصد دارد که والتر را ردیابی کرده و به او کمک کند که ناپدید شود. در همین حال کیلیان بر سر اتفاقاتی موفق می‌شود که کنترل کامل سازمان را برعهده بگیرد و استرلینگ را در شرایط بسیار بدی قرار می‌دهد.

info

When the world’s best spy is turned into a pigeon, he must rely on his nerdy tech officer to save the world.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *