Udemy – Learn Data Wrangling with Python

آماده سازی داده با پایتون

دوره-آموزشی-Learn-Data-Wrangling-with-Python

در دوره آموزشی Learn Data Wrangling with Python شما یاد خواهید گرفت که یک مجموعه داده محلی را از فایل‌های CSV و Excel دانلود کنید. نحوه تعیین اندازه مجموعه داده‌ها و دستیابی به اولین و آخرین سوابق یک مجموعه داده نیز آموزش داده خواهد شد. شما می‌توانید داد‌ه‌های از دست رفته در یک مجمومعه داده را بررسی کرده و آن‌ها را مرتب سازی کنید. حتی می‌توانید رکوردهای متغیر از یک داده را فیلتر کرده و سوابق را بار دیگر کاوش کنید. همه‌ی این کارهایی که روی داده‌ها انجام می‌شود، از مباحث مهمی است که در پایگاه داده به آن‌ها پرداخته می‌شود. می‌توانید تقسیم ستون در این مجموعه داده‌ها را یاد گرفته و به‌خبی مجموعه‌ای را باهمدیگر ادغام کنید. فراموش نکنید که در این دوره امکان ایجاد فایل خروجی از داده‌ها به‌صورت اکسل و CSV نیز آموزش داده شده است و مشکلی نخواهید داشت.

دوره آموزشی Learn Data Wrangling with Python مهارت‌های برنامه نویسی پایتون شما را افزایش می‌دهد و می‌توانید با دقت این دوره را دنبال کنید. شما برای شروع باید به‌صورت ابتدایی با پایتون آشنا باشید و می‌توانید آن را پیش نیاز دوره بدانیم. شما تنها به یک مرورگر کروم یا فایرفاکس نیاز دارید و هیچ ابزار خاص دیگری موردنیاز نخواهد بود. در این دوره آموزشی سعی خواهد شد که به‌صورت تخصصی همه‌ی مباحث مطرح شده و از نکات مقدماتی به‌دور باشیم. داده‌ها در پایتون شرایط بسیار ساده‌تری دارند و اتفاقا کارهای بیشتری می‌توانید انجام دهید. پایتون زبان زنده‌ای است که اکثر برنامه‌ها روی آن پیاده‌سازی می‌شوند و می‌توان گفت که در حوزه دانشگاهی، در درجه‌ی اول توجه قرار دارد. بنابراین شما نیز می‌توانید با این دوره آموزشی جنبه‌ی مهمی از این زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید.

دوره‌های آموزشی:

  • مقدمه
  • خواندن داده‌ها
  • اکتشاف داده
  • داده‌های از دست رفته
  • فیلتر کردن داده‌ها
  • مرتب سازی داده‌ها
  • تقسیم، ادغام و پیوند داده‌ها
  • خروجی داده‌ها

دوره-آموزشی-Learn-Data-Wrangling-with-Python

info

This course is designed for professionals with an interest in getting hands-on experience with the respective data science techniques and tools.

Courses

Introduction

Reading Data

Data Exploration

Missing Data

Filtering

Sorting

Splitting, Merging and Concatenation

Exporting Data

رمز فایل: www.downloadha.com