فهرست بستن

دانلود فصل اول انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020


انیمیشن-Jurassic-World-Camp-Cretaceous-2020

نام انیمیشن: Jurassic World: Camp Cretaceous – دنیای ژوراسیک: کمپ کرتاسه

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۴ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: دارد، فصل اول به صورت کامل

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن دنیای ژوراسیک کمپ کرتاسه (به انگلیسی: Jurassic World: Camp Cretaceous 2020) در مورد شش نوجوانی است که در یک اردوگاه ماجراجویانه در کناره‌ی Isla Nublar شرکت کرده‌اند و باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورهایی که در این جزیره حضور دارند، با همدیگر متحد شوند. داستان کلی این انیمیشن مشابه فیلم‌های دیگر دنیای ژوراسیک است و از یک خوشی و ماجراجویی عالی به بحرانی بزرگ تبدیل می‌شود. شخصیت‌های این سری در ابتدا تفاوت‌های زیادی باهمدیگر دارند و حتی نمی‌توانند با هم صحبت کنند، اما وقوع یک فاجعه سبب می‌شود که آن‌ها برای حفظ جان خویش، اتحاد را انتخاب کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه کنند. همه چیز بسیار عالی پیش می‌رود، اما قرار است اوضاع تغییر پیدا کرده و دایناسورهای پارک شورش کنند. این شورش اخبار دلهره‌آوری را به کل دنیا می‌رساند و قهرمانان آن شش نوجوانی هستند که قرار است باهمدیگر تیم شوند.

انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 بسیار خوش ساخت است و کیفیت گرافیکی و انیمیشن‌های زنده آن شما را متحیر خواهد ساخت. با چنین کیفیتی دنبال کردن شخصیت‌های داستان بسیار جذاب است و شما را در هر قسمت با آن‌ها همراه خواهد کرد. هیچ کس نمی‌داند که چرا این اتفاقات افتاده است و به‌زودی قرار است که جیغ و داد همه جا را فرا بگیرد. دنیای ژوراسیک را در ابتدا خواهیم شناخت و می‌بینیم که چطور کمپ به همه جای آن پا خواهند گذاشت. آن‌ها کم کم آماده می‌شوند که در آینده در جای جای آن به فرار پرداخته و جان خود و دوستان خودشان را نجات دهند. هیچ چیز ساده نیست و نوجوانان بی‌تجربه باید همه چیز را در همین دنیا یاد بگیرند.

info

Six teens attending an adventure camp on the opposite side of Isla Nublar must band together to survive when dinosaurs wreak havoc on the island.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *