فهرست بستن

دانلود فصل ششم انیمیشن دنیای استیون Steven Universe S06E08 (2013-2019)


قسمت هشتم از فصل ششم (فصل اول سری Future) اضافه شد

انیمیشن-Steven-Universe

نام انیمیشن: Steven Universe – دنیای استیون

سال انتشار: ۲۰۱۳-۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۱۱ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p

وضعیت پخش: در حال پخش فصل ششم (فصل اول از سری Future)

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن دنیای استیون (به انگلیسی: Steven Universe) در شهر خیالی Beach City جریان دارد و جایی است که جنگجویان بیگانه در کنار الماس های کریستالی زندگی می کنند. آنها وظیفه حفاظت از قلعه کنار این شهر را برعهده دارند. آن ها وظیفه دارند که از این سنگ های باارزش استفاده کنند و اشکال انسانی به آنها بدهند. این اشکال با هسته اصلی چنین سنگ هایی ساخته می شوند و طراحی خوبی هم دارند. حال داستان در مورد شیاطینی است که به دنیای آن ها حمله می کنند و گارنت، آمتیست و بقیه که از همین سنگ ها ساخته شده اند، مامور مقابله با آنها هستند. آنها سعی می کنند که تیم شوند و قدرت های خودشان را درک کنند. با این قدرت ها می توانند روزی به خواسته اصلی خودشان برسند و بیچ سیتی را نجات دهند. آنها برای نجات جهان راهی می شوند و معاشرت شان با هم، رنگ و بوی دیگری دارد. سنگ اصلی توانایی های بسیاری را به آنها منتقل کرده است و حال آنها با همجوشی و ادغام در همدیگر ماجراهای عجیب و زیبایی را ایجاد می کنند.

شهر خیالی استیون در جهانی برپا شده است که مردمانش نیمه انسان و نیمه سنگ هستند. فصل اول این سریال به تدریج ایجاد امپراطوری آنها را نشان می دهد و در طول ماموریت های خود سعی در بازسازی ویرانه ها دارند. امپراطوری الماس ها یک قیام خشمگین به خودشان می بیند و همگی حرکت می کنند تا طرح نسل کشی شیاطین را در دنیای خودشان به شکست هدایت کنند. ماشین های این امپراطوری هم از سنگ های گرانیتی ساخته شده است و در برابر ورود خصمانه شیاطین مقابله می کند. حال در فصل دوم این انیمیشن، Peridot ها با هم متحد می شوند و سعی در جلوگیری از تخریب زمین دارند. شخصیت های بسیاری در این انیمیشن وجود دارند و با اسم های جذاب خودشان هم خوی منحصر به فرد خودشان را نشان می دهند. استیون در نهایت از مادرش چیزهای زیادی را می آموزد و سعی دارد که در نهایت بتواند به جمع جنگجویان این امپراطوری بپیوندد.

Steven Universe یک انیمیشن سریالی آمریکایی است که توسط کارتون نتورک عرضه شده است. دنیای این انیمیشن تخیلی است و سعی در روایت شخصیت هایی دارد که شباهتی به انسان های روی زمین ندراند، اما در تلاش برای نجات آن هستند. صداپیشگان این انیمیشن در هر قسمت نمایش کاملی دارند و داستان را به طرز کمدی به سمت جلو پیش می برند. این سری برای کودکان تهیه شده است و مضامین خوبی را برای این نسل دارد. جوایز بسیاری هم برای این انیمیشن کسب شده است و همواره دنیای علمی-تخیلی اش مورد تحسین منتقدین بوده است. این سری تاکنون نامزد ۵ جایزه امی هم شده است.

کمیک ها و بازی های بسیاری براساس انیمیشن Steven Universe تهیه شده است و حضور نویسنده فیلم Adventure Time هم نکته بارزی است که می تواند شما را پای این سریال بکشاند. این انیمیشن در حال توسعه است و برای پخش فصل ششم خودش آماده می شود. عشق و خانواده در این سری اهمیت بالایی دارد و بنابراین و روابط سالم بین افراد برقرار است و مضامینی دارد که اکثر خانواده ها می توانند آن را کنار همدیگر مشاهده کنند. به شخصیت ها توجه کنید و تشابهی که با سنگ های گران قیمت خود دارند، توجه کنید. زاک کالسیون عملکرد بسیار خوبی در نقش استیون دارد و تغییر شخصیتی وی بسیار جالب توجه است.

info

This series is set in the fictional Beach City, where ageless alien warriors, the Crystal Gems, live in an ancient beachside temple, protecting the world from evil. They project female humanoid forms from magical gemstones that are the core of their being. The Crystal Gems are Garnet, Amethyst, Pearl and Steven, a young half-human, half-Gem boy who inherited his gemstone from his mother, the Gems’ former leader Rose Quartz. As Steven tries to figure out his powers, he spends his days with his human father Greg, his friend Connie, other people in Beach City, or the other Gems, whether to help them save the world or just to hang out. He explores the abilities passed down to him by his mother, which include fusion (the ability of Gems to merge their identities and bodies to form a new and more powerful personality).

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *