دانلود مستند ساخته‌شده در یک روز – Made in a Day 2020

مستند-Made-in-a-Day-2020

مستند Made in a Day ساخت و ساز را از جنبه‌ای حرفه‌ای بررسی می‌کند. در ده سال گذشته انقلابی در تولید و تدارکات بین‌المللی روی داده است. ساخت و سازهایی که تا پیش از این حدود یک ماه طول می‌کشید، هم‌اکنون تنها در یک روز به سرانجام می‌رسد و هیچ جا این پیشرفت را نمی‌توان مشاهده کرد، مگر در ایالات متحده. ایالات متحده را می‌توان نیروگاه اقتصادی در قلب اقتصاد جهانی دانست که در عرصه‌های مختلفی فعالیت کرده و نسبت به سال‌های گذشته، پیشرفت زیادی به روی خود دیده است. در این سری کاملا جدید، ما مقیاسی باورنکردنی از نبوغ انسانی در حمل و نقل جهانی را به شما نشان خواهیم داد و خواهید دید که یکی از بزرگ‌ترین برندهای جهانی آمریکا، چه‌طور رونمایی شده و تاثیر خود را در این صنعت می‌گذارد. این برند راه پر فراز و نشیبی را طی کرده است و هم‌اکنون کارخانه در مساحت بسیار بزرگی فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

در مستند Made in a Day 2020 نگاه ویژه‌ی ما به صنعت حمل و نقل خواهد بود و داخل کارخانه، به مواردی اشاره خواهیم کرد که از گذشته تا کنون پیشرفت زیادی به‌خود دیده است و هم‌اکنون یکی از مهم‌ترین برندهای تولیدی است. سردمداران کارخانه در این مستند صحبت خواهند کرد و از عقبه‌ی کارخانه و نیروهای کار آن برای‌مان صحبت می‌کنند. یک مقایسه کلی با گذشته خواهیم داشت و پیشرفتی که کارخانه به روی خود دیده است، به‌شکل بهتری برای‌مان آشکار می‌شود. اگر از علاقه‌مندان چنین مستندهایی هستید و دوست دارید که نحوه‌ی ساخت یک شی را مشاهده کنید، این سری با قیمت‌های هیجان انگیز از راه رسیده است و قرار است که رنگ و بوی اقتصاد قدرتمند آمریکا را در قالب یک شرکت حمل و نقل به ما نشان دهد. پس فرصت را از دست نداده و با ما همراه شوید.

info

There’s been a revolution in manufacturing and international logistics in the last 10 years. What used to take a month to make and deliver now takes just a day and nowhere is this more evident than in the USA – an economic powerhouse at the heart of the global economy. In this brand-new series, we unveil the incredible scale and human ingenuity behind the manufacture and transportation of some of America’s biggest, global brands.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.