فهرست بستن

دانلود مستند سرنگتی Serengeti 2019 با کیفیت 1080p WEB-DL


دانلود مستند سرنگتی Serengeti 2019

قسمت پنجم اضافه شد

کاور-Serengeti-2019

نام مستند: Serengeti 2019

کیفیت: ۱۰۸۰p WEB-DL / WEBRip

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

مستند سرنگتی (به انگلیسی: Serengeti) در مورد منطقه ای به همین نام در آفریقا است که حیواناتی با گونه های مختلف در آن زندگی می کنند. این مستند زندگی روزانه این حیوانات را در یک مستند هیجان انگیز بررسی می کند و می توانید با گرمای سوزان این منطقه همراه شوید. سرنگتی مکانی برای حضور بزرگترین و خطرناک ترین حیواناتی است که مشخصه اصلی آفریقا هستند و از دیدن آنها لذت خواهید برد. زندگی حیوانات مختلفی را از شیر و چیتا تا کفتارها را مشاهده خواهید کرد و نزاع خونین بین آنها نیز نمایش داده می شود. این نزاع ها و جنگ های شدید معمولا در بین حیوانات وحشی آفریقا رواج داشته است و سرنگتی محلی برای این نمایش است. تلاش این حیوانات برای نجات و رشد دادن فرزندانشان واقعا دیدنی است و چنین چیزی در حیوانات اهلی و وحشی این منطقه به صورت مشترک دیده می شود. کفتارها در کمین هستند و یکی دیگر از مسائل این منطقه گروه هایی است که شیرها و دیگر حیوانات تشکیل می دهند و معمولا ورود عضو جدید موجب درگیری بین اعضا می شود.

قسمت اول: سرنوشت

یک شیر به خاطر داشتن توله ای که مربوط به گروه شان نیست، تبعید می شود. یک بابون شروع به حسادت نسبت به رهبر جدید گروه می کند و سعی در سرنگونی وی دارد. یک کفتار جوان مادرش را از دست می دهد و یک فیل باید از عهده فیل جدیدی که تازه به گروه اضافه شده است بربیاید.

قسمت دوم: نزاع

در این قسمت شیری به نام کالی را می بینیم که مجبور است با یک شیر نری که با غرور راه می رود، مقابله کند. یک چیتا و شترمرغی را خواهیم دید که هر دو سعی می کنند تا فرزند خودشان را بزرگ کنند. باکاری هم سعی می کند که زنی را پیدا کند تا برای بزرگ کردن بچه ای که نجات داده است، به کمکش بیاید.

info

Wildlife docuseries examining the Serengeti region of Africa following different species of animals throughout their daily lives.

Ep 1: Destiny
A lioness is exiled for having cubs with an outsider. A baboon starts a jealous rivalry with the new leader of the troop. A young hyena loses her mother. A young elephant must cope with a new arrival.

Ep 2: Conflict
Kali the lioness is forced to confront the male from the pride stalking her. A cheetah and an ostrich both try to raise their offspring. Bakari tries to find a female to help him raise the baby he rescued.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *