فهرست بستن

دانلود مستند هفت جهان یک سیاره Seven Worlds One Planet 2019


قسمت پنجم با کیفیت WEBRip 1080p اضافه شد

مستند-Seven-Worlds-One-Planet-Cover

نام مستند: Seven Worlds One Planet – هفت جهان، یک سیاره (برگرفته از اصطلاح هفت آسمان و زمین)

سال انتشار: ۲۰۱۹

شبکه: BBC

مدت زمان: هر قسمت حدود ۵۹ دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip 720p / WEBRip

میزبان و ستاره: دیوید اتنبرو (David Attenborough)

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

مستند Seven Worlds One Planet محصول جدید شبکه بی بی سی (BBC) برای علاقه مندان به طبیعت و دانستنی های باورنکردنی محیط پیرامون ماست. در راس این مستند استاد دیوید اتنبرو حضور دارد و بنابراین لزوم دیدن آن را چندین برابر می کند. میلیون ها سال پیش نیروهای باورنکردنی پوسته زمین را از هم جدا کردند و هفت قاره روی آن را پدید آوردند. هر کدام از این قاره ها با یک آب و هوای مشخص، زمین های خاص و زندگی حیوانات بی نظیر شناخته می شود. از بهشت رنگارنگ آفریقای جنوبی گرفته تا گرمای سوزان آفریقا؛ در مستند هفت جهان یک سیاره شخصیت واقعی تمام این قاره ها را به نوبه خود مشاهده خواهید کرد و متوجه می شوید که زندگی در آن ها چطور شکل گرفته است. از داستان های غیرمنتظره این قاره ها شگفت زده خواهید شد و دیدن و شنیدن مناظر نمادین و حیات وحش بی نظیر آن ها عالی است. حیات وحش نقطه عطفی است که ذهن تاریک شما را بیدار می کنید و می توانید یک سفر عالی در تمام این هفت قاره داشته باشید و فکر کنید که با دانسته هایتان چه فرقی می کند. این سفر شدیدا چشم نواز است و فارغ از اطلاعات ناب، چشمان شما را به مناظر نادیدنی بینا خواهد کرد.

دیدن عجایب طبیعت در مستند Seven Worlds One Planet به یک قرار عاشقانه شباهت دارد و گویا هر چه قدر که از زیبایی های این کره ببینیم، تمامی ندارد. موسیقی جذاب و فیلم برداری خاص شبکه هم مثل همیشه ارزش این مستند را بالا می برد و مشکل پسندان را شدیدا راضی خواهد کرد. دیدن ان مستند را هیچ گاه به تاخیر نیاندازید و با مشاهده هر هفت قسمت آن، سفر به وسعت هفت قاره را تجربه کنید و کره ای که در آن زندگی می کنید را بهتر و بیشتر بشناسید. فراموش نکنید که این سفر تنها به سمت حیات وحش این مناطق نیست و قرار است که از طبیعت ناب و شیوه ایجاد زندگی در آن ها نیز موارد بسیاری را مشاهده کنیم.

info

Millions of years ago incredible forces ripped apart the Earth’s crust creating our seven continents – each with its own distinct climate, its own distinct terrain and its own unique animal life. From the colourful paradise of South America to the scorching heat of Africa, Seven Worlds: One Planet showcases the true character of each continent in turn and reveals just how it has shaped all life there. Be surprised by unexpected stories. Marvel at iconic landscapes. And be awestruck by spectacular wildlife. Seven Worlds: One Planet is an eye-opening journey around a world you thought you knew.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *