دانلود مستند یک سیاره کامل – A Perfect Planet 2021

دانلود-مستند-A-Wild-Year-on-Earth

در مستند A Perfect Planet به کامل بودن سیاره زمین خواهیم پرداخت. می‌دانیم که زمین بهترین سکونتگاه انسان است و اندازه‌ی همه چیز در آن به شکلی عالی قرار دارد. اندازه‌ی کره زمین، فاصله آن از خورشید، چرخش و سرعتی که دارد، همگی کاملا متناسب با موجودیت انسان است و گویا آن را با اندازه‌های دقیق برای انسان طراحی کرده‌آند. نیروهای طبیعی که در سیاره زمین وجود دارد، حیات انسان را پرورش داده و شرایط لازم را برای سکونت پدید می‌آورد.

یک سیستم آب و هوایی جهانی، گردش و توزیع آب شیرین را در گوشه و کنار کره زمین انجام می‌دهد و این خارق‌العاده است. جریان‌های دریایی مواد مغذی را حتی به اعماق آب اقیانوس‌ها می‌رسانند. نور خورشید به هر سطحی که می‌رسد، گرما و انرژی را به آن هدیه می‌دهد. آتشفشان‌های قدرتمندی که در برخی از کوهستان‌ها وجود دارد، زمین را بار دیگر ساخته و بارور می‌کند. همه‌ی این‌ها یک نتیجه‌ی درخشان در پی دارد و آن هم این است که هیچ بخشی از سیاره زمین وجود را نمی‌توان یافت که زندگی در آن ممکن نباشد.

دیوید اتنبرو بار دیگر با مستند A Perfect Planet 2021 بازگشته است تا ما را با صدای دلنشین خود همراه کرده و حقایق دیگری از کره زمین را برای ما بازگو کند. کیفیت عالی مستندهای بی بی سی در این سری هم دیده می‌شود و می‌توانید به نظاره بنشینید. هر رویدادی که در کره زمین روی می‌دهد، گویا برنامه‌ریزی شده برای حیات انسان هستند و کره زمین را برای مدت زمان بیشتری زنده نگه می‌دارد. انسان در سیاره‌ای زندگی می‌کند که همه چیز در تکاپو برای نفس کشیدن بیشتر وی هستند، اما آیا قدر این نعمت دانسته می‌شود؟ با این مستند همراه شوید تا هرچه بیشتر با شگفتی‌های کره زمین آشنا شده و همراه با دیوید اتنبرو، به اقصی نقاط کره زمین برویم.

info

Planet Earth is perfect. Everything about our world – its size, its distance from the Sun, its spin and tilt, its moon – is perfectly suited to our existence, and our planet’s natural forces perfectly nurture life. A global weather system circulates and distributes fresh water to all corners of the globe, marine currents deliver nutrients to even the deepest reaches of the ocean, sunlight warms and energizes everything it touches, and powerful volcanoes create and fertilize the land. As a result, there is literally no part of our planet where life can’t be found.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.