فهرست بستن

دانلود مستند Cosmos: Possible Worlds S01E02 (2020)


دانلود مستند کیهان جهان‌های ممکن – Cosmos: Possible Worlds 2020

قسمت اول و دوم اضافه شد

مستند-Cosmos-Possible-Worlds-2020

نیل دگراس تایسون این‌بار با مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 بازگشته است تا رازهای دیگری را از علم برای‌مان افشا کند و ما را در یک سفر ارزشمند همراهی خواهد کرد. بعد از موفقیت بزرگ مستند Cosmos: A Spacetime Odyssey یقینا طرفداران زیادی هیجان همراه شدن دوباره با نیل دگراس را دارند. مخاطبین در این مستند در سفرهای اکتشافانه حضور خواهند داشت و می‌توانند قلمروها و جهان ناشناخته بسیاری را سیر کنند. در این میان جهان‌هایی هم وجود دارند که هنوز به ما معرفی نشده‌اند و ممکن است انسان در آینده روی آن‌ها ساکن شود. همه‌چیز به شما و شم یادگیری‌تان بستگی دارد تا بتوانید هرچه بیشتر با دنیای عرفانی این کهکشان عظیم ارتباط برقرار کنید.

ان درویان همکار خلاف کارل ساگان هم در این مستند حضور دارد، کسی که اسناد و مدارکش الهام بخش این مستند سریالی Cosmos بوده است و قرار است که در کنار ست مک‌فارلین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت داشته باشد. مستند شامل اطلاعات جذابی از کیهان ناشناخته‌ای خواهد بود که از سرزمین‌های ناشناخته تشکیل شده است یا به‌سراغ کشفیات قبلی انسان‌ها می‌رود. این کیهان هنوز به‌صورت کامل کشف نشده است و انسان راه دور و درازی برای احاطه‌ی آن دارد. جهان‌های بیشتری هم وجود دارند که انسان تاکنون از آن‌ها خبری نداشته است.

جهان‌هایی که حتی پیش بینی فرود انسان به آن‌ها هم می‌شود. ذهن خلاق سازندگان این سریال گویا ما را در یک سفینه فضایی هیجان‌انگیز قرار می‌دهد تا بدون هیچ محدودیتی بتوانیم در این فضا سیر کنیم. شیوه‌ی مستندسازی کارل ساگان و همکارانش هم کاملا منحصربه‌فرد است و گویا همه‌چیز به‌صورت نمادین در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. آن‌ها از موفقیت سریال قبلی خودشان درس‌های زیادی گرفته‌اند و قصد تکرار و حتی بهتر ظاهر شدن دارند. میزبان این مستند نقش زیادی در هدایت ذهن مخاطبین این سریال دارد و سعی می‌کند که دنیاهای جدید را طوری به مخاطب معرفی کند که تفکرات زیادی پیرامون چرایی وجود آن‌ها و سلسه مراتب خاص‌شان شکل بگیرد.

info

Following the wildly successful “Cosmos: A Spacetime Odyssey,” Neil deGrasse Tyson returns as host to translate more revelations of science into a lavish transporting experience, taking audiences on a series of spiritual voyages of exploration. The show reveals previously uncharted realms, including lost worlds, worlds yet to come, and the worlds that humans may one day inhabit. Ann Druyan, original creative collaborator to Carl Sagan, whose iconic docuseries “Cosmos” provided inspiration for this series, serves as executive producer alongside Seth MacFarlane.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *