فهرست بستن

دانلود منیجر IDM Internet Download Manager 6.36 Build 3 + Portable


آموزش نصب و فعال سازی توسط Patch:

1) ابتدا دقت داشته باشید که حتما آنتی ویروس شما غیرفعال باشد تا از پاک شدن فایل فعال سازی نرم افزار جلوگیری شوید.

۲) حال فایل دانلود شده خود را از حالت فشرده خارج کنید.

۳) با استفاده از CTRL + ALT + DELETE به قسمت Task Manager و سپس بخش Processes رفته و فایل اجرایی IDMan.exe را پیدا کنید. روی آن راست کلیک کرده و گزینه End Process را انتخاب نمایید. (در صورت نبود این فایل اجرایی در لیست Processes به مرحله ۴ بروید)

۴) حال فایل اکسترکت شده در مرحله ۲ را باز کرده و فایل اجرایی موجود را نصب نمایید.

۵) پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

توجه: در صورت دریافت اررور Could not found، محل نصب نرم افزار را به صورت دستی وارد نمایید. هنگامی که از شما درخواست جستجو برای فایل اجرایی نرم افزار شد، آن را تایید کنید و فایل اجرایی نرم افزار را که واقع در یکی از دو فولدر Program Files / Internet Download Manager یا Program Files(x86) / Internet Download Manager می باشد انتخاب نمایید و اجازه دهید نرم افزار پچ شود.

——————–

آموزش نصب و فعال سازی بوسیله کرک:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را به صورت کامل ببندید. برای بستن کامل نرم افزار، Task Manager را اجرا کنید (با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+Shift+Esc). سپس بخش Processes رفته و فایل اجرایی IDMan.exe را پیدا کنید (یا فایل اجرایی به نام Internet Download Manager (IDM) (32bit)). روی آن راست کلیک کرده و گزینه End Process یا End Taks را انتخاب نمایید. (در صورت نبود این فایل اجرایی در لیست Processes به مرحله 2 بروید)

2) محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین کنید. حتما باید پیغام Replace هنگام کپی کردن برای شما ظاهر شود تا از صحت کرک شدن نرم افزار مطمئن شوید. فایل اجرایی نرم افزار، واقع در یکی از دو فولدر Program Files / Internet Download Manager یا Program Files(x86) / Internet Download Manager می باشد.

3) باتوجه به معماری سیستم عامل خود (32بیتی یا 64بیتی) یکی از دو فایل RegKey.reg یا RegKey_x64.reg را اجرا کنید تا نرم افزار رجیستر شود.

4) نرم افزار IDM را می توانید اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *