فهرست بستن

دانلود نرم افزار کورل کد


CorelCAD نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی صنعتی که توسط مهندسان و برنامه نویسان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد تا هر چیزی را از اتومبیل ها، ساختمان ها و مدار های الکتریکی طراحی کنند. کورل کد فایل ها و پروژه های شما در فرمت DWG ذخیره می کند که الان دیگر این فرمت تبدیل به یک استاندارد صنعتی شده است و تقریبا تمامی نرم افزار های CAD از این فرمت پشتیبانی می کنند. هم چنین این نرم افزار با فرمت های STL  و PDF و CDR نیز سازگاری دارد.

CorelCAD نرم افزار طراحی مهندسی می باشد که توسط شرکت کورل طراحی و ساخته شده است. این نرم افزار دارای ویژگی ها و ابزار هایی با استاندارد صنعتی می باشد. این نرم افزار در زمینه ی طراحی دو بعدی و سه بعدی قطعات صنعتی می باشد که می توانید ایده های خود را با استفاده از ابزار های طراحی دو بعدی و سه بعدی موجود در آن، با دقت پیاده سازی کنید. یکی از قابلیت های نوآورانه این نرم افزار قابلیت VoiceNotes است که برای شما امکان قرار دادن پیام ها و دستورالعمل های صوتی بر روی پروژه ها را فراهم خواهد کرد. در حقیقت نرم افزار کورل کد راه حل هوشمندانه ای برای کار طراحی روزانه شماست که نیاز به دقت و جزئیات بسیار دارد.

دانلود-نرم-افزار-CorelCAD-2020

قابیت های کلیدی نرم افزار CorelCAD:

  • ابزار جامع ویرایش سه بعدی و مدل سازی سه بعدی
  • پشتیبانی از جدول
  • قالب زنی اشیا و EntityGrips
  • ابزار Helix
  • ابزار MultiLeader و Smart Dimension
  • انتقال اجسام به صورت یک مرحله ای
  • ابزار لایه ها
  • پشتیبانی از موس های سه بعدی
  • چاپ طرح های سه بعدی
  • انتقال از محیط دو بعدی به سه بعدی

info

Discover the powerful and affordable CAD software that transforms 2D designs into 3D reality. CorelCAD™ 2016 provides customizable 2D drafting tools and superior 3D design tools within an interactive workspace to achieve your CAD goals in all types of industries. Increase your workflow productivity with native .DWG file format support for worry-free collaboration on CAD files with colleagues and business partners.

Work in a familiar environment with the ribbon UI, 3D print-ready features and STL file output. Optimized for Windows, Mac OS and Android tablets, CorelCAD delivers impressive speed, performance and customization on the platform of your choice.

سیستم مورد نیاز

– Intel Core 2 Duo, or AMD Athlon x2 Dual-Core processor
– 2 GB RAM (8 GB or more recommended)
– 500 MB hard disk space
– 3D Graphics accelerator card with OpenGL version 1.4 (OpenGL version 3.2 or better recommended)
– 1280 x 768 screen resolution (1920 x 1080 (Full HD) recommended)
– Mouse or tablet
– Visual C ++ 2015 for Windows 7 (in archives)

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کرده تا نرم افزار فعال سازی شود، سپس نرم افزار را در فایروال قرار دهید تا از غیر فعال شدن نرم افزار جلوگیری شود.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *