فهرست بستن

دانلود ویندوز سرور 2019 – Windows Server 2019 January 2021 Update


ویندوز سرور ۲۰۱۹ جدیدترین نسخه از سیستم عامل مجازی کمپانی مایکروسافت است که بخشی از خانواده NT محسوب می شود و حال در اختیار کاربران قرار گرفته است. مایکروسافت در این نسخه گزینه های زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است و در هنگام نصب به همه آنها اشاره می کند. یه رابط کاربری جدید GUI برای پشتیبانی ارتباط از راه دور جزویی از این تغییرات جدید است. از جمله تغییرات کلیدی دیگر میتوان به پشتیبانی عمیق تر از ماشین های مجازی اشاره کرد که در نسخه جدید، مدل های مختلفی به ویندوز سرور ۲۰۱۹ اضافه شده است. شما می توانید پشتیبانی بهتری از امنیت دستگاه ها داشته باشید و در لینوکس عملکرد بهتری را تجربه کنید. یقینا با داشتن این برنامه، دیگر برنامه های مجازی به کارتان نمی آید و مایکروسافت تمام تلاش خود را کرده است که یک سیستم حساس و همه کاره را در اختیار شما قرار دهد.

دانلود ویندوز سرور ۲۰۱۹

Microsoft Windows Server 2019

کاور-ویندوز-سرور-2019

مطالب مرتبط

دانلود ویندوز سرور ۲۰۱۹ (به انگلیسی: Microsoft Windows Server 2019) برای سرورها طراحی شده است و می توانید در شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار دهید. نسخه های مختلفی از ویندوز منتشر شده است و نسخه استاندارد آن در اختیار کاربران قرار داده می شود. این ویندوز می تواند مجازی سازی و شبکه بندی را به خوبی انجام دهد و تجربه محاسباتی اشتراکی را برای شما داشته باشد. یقینا هزینه ها کاهش پیدا می کند و می توانید سطح جدیدی از مدرنیته را در ویندوز سرور ۲۰۱۹ تجربه کنید. گرافیک بهتر و زیباتر، شاید در این نسخه بیشتر به چشم کاربران بخورد. نسخه نهایی این برنامه به طور رسمی در اختیار شما قرار داده شده است و می توانید به صورت کامل مشاهده و به همراه آموزش دانلود و نصب، از آن استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی ویندوز سرور ۲۰۱۹

  • پشتیبانی از سیستم های مجازی بیشتر
  • پیشرفت اساسی در رابط کاربری گرافیکی GUI
  • اضافه شدن مدل های جدیدتر دستگاه ها
  • امنیت بالاتر

info

Windows Server 2019 v1809 Build 17763.1728 changelog:

Integrated / Pre-installed:

* Servicing Stack Update:

* KB4598480

* Cumulative Update:

* KB4598296

* NET Framework 3.5

* NET Framework 4.8:

* KB4486153

* Cumulative Update for NET Framework 3.5 and 4.8

* KB4598300

[ FEATURES ]

* UEFI-ready

* (Use attached Rufus USB-tool to make UEFI-bootable).

* Diagnostics and Recovery Toolset 10.0 (boot.wim only)

* install.wim compressed to recovery format (install.esd)

 

Windows Server 2019 is a server operating system from Microsoft. The system is part of the Windows NT family. Microsoft announced options for the user during installation: Desktop (with GUI) and Server Core (for remote support). Among the key new features are: deeper support for virtual machines, including virtual machines on Linux, Windows 10 interface (build 1809) and improved Windows Defender. Windows Server 2019 Standard / Datacenter with GUI Retail, Windows Server 2019 Essentials with GUI OEM.

سیستم مورد نیاز

Processor: 1.4 GHz 64-bit processor

RAM: 512 MB (2 GB for Server with Desktop Experience installation option)

Storage: Minimum 32 GB

Network: An Ethernet adapter capable of at least gigabit throughput

راهنمای نصب

با استفاده از فعال‌سازهای موجود (از پک کامل می‌توانید دانلود کنید)، به‌سادگی ویندوز مورد نظر خود را می‌توانید اکتیو کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *