فهرست بستن

دانلود Advanced SystemCare Pro 14.02.171 + Ultimate 13.4.0.161


آموزش نصب نسخه Pro:

1) در ابتدای نصب، بر روی گزینه Custom Install کلیک کنید (زیر دکمه بزرگ و آبی رنگ Install قرار دارد). تیک گزینه “Load Advanced SystemCare Tray at Windows Startup” را بردارید و غیرفعال کنید. سپس بر روی گزینه Install کلیک کنید. در انتهای نصب، برای Subscribe شدن به خبرنامه نرم افزار، گزینه No, Thanks را بزنید.

2) نرم افزار را به صورت کامل ببندید. حتی از Task Manager نیز مطمئن شوید که بسته است (بخش Processes مدنظر است).

3) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی کنید. همیشه نرم افزار را توسط این فایل اجرایی یعنی “ASC_Loader.exe” به صورت Run as Administrator اجرا کنید. از اجرای مستقیم توسط شورتکات موجود بر روی دسکتاپ خودداری کنید تا همیشه نرم افزار شما اکتیو باقی بماند. حتی اگر ویندوز را ریستارت کردید و نرم افزار به صورت خودکار اجراشد، آن را به طور کامل بسته و توسط فایل لودر اجرا کنید تا مشکلی در اکتیوبودن نرم افزار پیش نیاید.

———————–

آموزش نصب نسخه Ultimate:

1) ابتدا مطمئن شوید اتصال شما از اینترنت به صورت کامل قطع می باشد. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) پس از اتمام نصب، مطمئن شوید که نرم افزار به صورت کامل بسته است و هیچ فایل اجرایی آن در سیستم در حال فعالیت نمی باشد (حتی در Process های موجود در Task Manager شما).

3) محتوای درون پوشه License را به محل زیر منتقل کنید (اگر در فایل دانلودی شما بود، اگر فایل لایسنس نبود، از لایسنس موجود در Serial.txt استفاده کنید):

C: / Program Files (x86) / Common Files / IObit / Advanced SystemCare

 

4) حال باید خطوط زیر را به فایل hosts ویندوز خود اضافه کنید تا دسترسی نرم افزار به اینترنت برای همیشه قطع شود و لایسنس شما از کار نیافتد:

127.0.0.1 www.asc55.iobit.com

127.0.0.1 idb.iobit.com

127.0.0.1 asc55.iobit.com

127.0.0.1 is360.iobit.com

127.0.0.1 asc.iobit.com

127.0.0.1 pf.iobit.com

راه حل ساده! می توانید فایل block-hosts.cmd را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار را به صورت اتوماتیک بلاک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *