فهرست بستن

دانلود Dr Mario World 1.3.6


بازی Dr. Mario World را می توانید در دنیایی جدید تجربه کنید و ویروس هایی که در آن شایع شده است را از بین ببرید. با مهارت های خود باید کپسول ها را در کنار ویروس ها قرار دهید و شاهد نابود شدن آنها باشید. سه کپسول هم رنگ باید در کنار همدیگر باشند و به صورت عمودی یا افقی این کار را تکرار کنید. دکتر ماریو و دوستانش مهارت های خوبی در این زمنه دارند و می توانید به صورت استراتژیک از آنها کمک بگیرید. پیکربندی پیچیده بازی باعث می شود که مدت زمان زیادی را مشغول بازی شوید و جهان ماریو را از ویروس ها پاکسازی کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Dr. Mario World 1.3.6 Apk

کاور-Dr-Mario-World

info

Use your puzzle skills to eliminate pesky viruses!

Match capsules with viruses and watch them disappear! Simply match three objects of the same color vertically or horizontally to clear them.
Luckily, Dr. Mario and friends have virus-busting skills, and you can use leftover half-capsules to strategically zero in on especially meddlesome viruses.
Take your time, because each puzzling configuration of viruses must be cleared using a limited number of capsules. Keep calm to plan your approach, and you’ll rid Dr. Mario’s world of viruses in no time!

WHAT’S NEW
Implemented bug fixes.
We have included balance adjustments.

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *