فهرست بستن

دانلود Mahjong City Tours 40.1.0 بازی رومیزی شهر ماهجونگ برای اندروید


علاقه مندان به بازی های ماهجونگ می توانند با بازی Mahjong City Tours وارد دنیای جدیدی شوند و چالش جدیدی را در این سبک تجربه کنند. در این بازی شما باید با استراتژی به پیش بروید و مغز خود را برای یک چالش جدید و متنوع آموزش دهید. نسخه ای از این بازی که منتشر شده است در قالب داستان یک نفره جریان دارد و قرار است که شما را به شهرهای مختلف ببرد. گرافیک بازی خیره کننده است و گیم پلی جذابی را ارائه می کند. شما باید در تلاش برای یافتن گنج باشید و تا می توانید در پاک کردن کارت های روی صفحه سریع عمل کنید. باید فکر خود را به کار بیاندازید و با چشمان خود به دنبال کارت های مشابه باشید. سبک های دیگر هم برای بازیکنان حرفه ای فراهم است و چالش بیشتری برای شما محسوب می شوند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Mahjong City Tours40.1.0 Apk + Mod

کاور-Mahjong-City-Tours

info

Discover the most relaxing mix of classic mahjong and new puzzles and enjoy over 1700 fun layouts in a fantastic journey around the globe!

If you love puzzle, strategy, memory, and brain training challenges, you’ll love Majong!

The innovative new version of Mahjong Solitaire. Explore the world’s best cities as you tackle challenging riddles. Power-ups and obstacles provide an unexpected twist to every level. And don’t forget to collect your rewards.

WHAT’S NEW
Let’s travel to Budapest, the capital of Hungary at the Danube river. A dramatic history and stunning architecture captivates city adventurers who visits the ‘Queen of the Danube’. Play 60 new levels and relax!

رمز فایل: www.downloadha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *